• Genel  • YENGEÇ BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

YENGEÇ BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

YENGEÇ (23 Haziran- 22 Temmuz)

[thb_gap height=”30″][thb_image image=”2071″][thb_gap height=”30″]

31 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek ay tutulmasının etkilerini Yengeç burcundaki kişiler maddi konularda hissedecekler. Şubat ayının ilk haftasına kadar sürecek olan bu etkide iş hayatınızda yaptığınız yatırımlar, giderleriniz ve gelirleriniz arasındaki değişimler gündeminizde olacak. Bu dönemde yaptığınız yatırımlardan ya da iş hayatınızda kazandığınız para ile ilgili sorunlar ve fırsatlar yaşayabilirsiniz. Giderleriniz ve geliriniz arasında bir denge kurabilirseniz bu dönemi çok rahat atlatabilirsiniz. Ancak yengeç burcundaki kişilerin bu dönemde iş değişikliği ya da maddi yatırımlar yaparlarken gelir ve gider dengelerini iyi hesaplamalarında fayda var. Bu dönemde risk alırken hata yapma olasılığınız yüksek olduğu için durumları iyi analiz edip, doğru adımlar atarsanız sorunları fırsata çevirebilirsiniz.

Ayrıca bu dönemde seyahat ve eğitim alanlarında hayatınızda hareketlilik olacak. Yakın çevreniz ya da iş arkadaşlarınız ile seyahat planları yapabilirsiniz. Geçmişte yaptığınız seyahat planlarına yeni planlar dahil olabilir ve bu aktiviteler belli bir yoğunluk oluşturabilir. Aynı zamanda eğitim hayatınız ile ilgili yaşanacak hareketlilik ile seyahat planlarınızı birleştirebilirsiniz. Bu dönemde yaşayacağınız durumlar, tanışacağınız kişiler ve karşınıza çıkacak fırsatlar kariyer hayatınız içinde önemli olacak. Eğitim ve seyahat alanlarındaki hareketlilik Şubat ayının ilk haftasından sonra başlayarak Şubat sonuna kadar devam edecek.

Yengeç Burcu Yatırımlar Geleceğe

15 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek Güneş tutulmasının etkilerini Yengeç burcundaki kişiler maddi konularda hissedecekler. Ancak bu dönemde gündeminizde olacak maddiyat sadece bize bağlı bir maddi kazanç ya da yatırım olmayacak. İş ortaklarınız ya da eşiniz ile bağlantılı maddi konular gündeminizde olacak. İş ortağınız ile yapacağınız yeni projeler, yeni yatırımlar gündemde olabilir. Eşiniz ile ortak verdiğiniz karar doğrultusunda yatırımlar yapabilir ve borçlanma içine girmek isteyebilirsiniz. İki durum haricinde mirasla ilgili gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Bu dönemde iş arkadaşı, miras ya da eşiniz ile yapacağınız yatırımlar olsun gündeminizde ortaklı maddi konular gündeminizde olacak. Bu dönemde ortaklığını yaptığınız kişi her kim ise o kişi ya da kişiler ile durumu netleştirmek için adımlar atacak ve enerjiniz bu konulara yoğunlaşacaktır.

Şubat ayının ortalarında sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Bu dönemde sağlığınız ile yakından ilgilenmeli ve kendinize özen göstermelisiniz.

[thb_gap height=”30″]
YORUM YAZIN