• Genel  • YENGEÇ BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

YENGEÇ BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

YENGEÇ (23 Haziran- 22 Temmuz)

2 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek Dolunay ‘ın etkilerini Yengeç burcundaki kişiler etkilerini kariyer ve eğitim alanında hissedebilecekler. Bu dönemde uzun dönem önce planladığınız ya da planlamak istediğiniz konular tekrar gündeminize gelecek. Bu dönemde hayatınız ile ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Bu dönemde sadece kariyeriniz ile ilgili değil, kendi ilgi alanlarınız ile ilgili de eğitim planlamaları yapabilirsiniz. Yaratıcılığınız ve ruhsal enerjinizin arttığı bu dönemde ilgi alanlarınıza yönelmeniz ve bu konularda eğitimlere, seminerlere katılmanız sizi kariyer anlamında da ileri seviyelere taşıyacak. Mevcut işlerinizde, projelerinizde daha verimli bir sürece gireceksiniz. Farklı fikirleri daha yaratıcı bir şekilde ortaya koyabilecek ve iş hayatında fark edileceğiniz durumlarla karşılaşabileceksiniz.

Yeni Yıl Yeni Aşk

11- 15 Ocak 2018 tarihleri arasında Yengeç burcundaki kişilerin aşk hayatında hareketlilik söz konusu olacak. Aşk hayatlarındaki gelişmeler sadece bu tarihlerde değil Ocak ayı boyunca devam edecek güzel etkilere sahip olacak. En fazla etkisini hissedeceğiniz bu dönemde ilişkilerinizin bir sonraki seviyeye taşındığını hissedebilir ve çevreniz tarafından bu durumun fark edilmesi içinde adımlar atabilirsiniz. Aile ile tanışma, nişan, evlilik ya da çocuk gibi kararları alabilir yakın çevreniz ile bu kararları paylaşabilirsiniz. Ocak ayı boyunca yaşayacağınız tüm bu gelişmeler sizi manevi anlamda tatmin edecek ve kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissedebileceksiniz.

17 Ocak 2018 tarihinde meydana gelecek Yeniay ile birlikte Yengeç burcundaki kişiler etkilerini ilişkiler konusunda hissedecekler. Bu dönemde iş ortaklıklarınız, iş partnelerleriniz ile ilgili değişim ve dönüşümler meydana gelebilir. Aynı zamanda aşk hayatınızda da değişimler yaşanabilir. Duygusal anlamda yenilenme yaşayacağınız bu dönemde eğer yalnız bir Yengeçseniz aşk hayatınıza yeni kişiler gelebilir, uzun süredir hissetmediğiniz aşkı bu kişide hissedebilirsiniz. Uzun vadeli birliktelik yaşayabileceğiniz bu kişinin enerjisi size bu dönemde iyi gelecek ve kariyer anlamında yenilenme sürecinde ilişkilerinizdeki kişilerin desteğini fazlasıyla hissedebileceksiniz.

18 Ocak 2018 tarihinden itibaren Yengeç burcundaki kişiler Venüs’ün etkisini hem aşk hayatlarında hemde kariyer alanlarında hissedebilecekler. Bu dönemde şanslı hissedeceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

20 Ocak 2018 tarihiden itibaren Yengeç burcundaki kişiler etkilerini ay sonuna kadar hissetmeye devam edecekler. Bu dönemde maddi konularda güzel gelişmeler yaşamaya başlayacaksınız. Yeni iş ortaklıkları, yeni fikirler, yeni yatırım ya da iş tekliflerini bu dönemde alabilirsiniz. Acele etmemenizde ve detaycı düşünmenizde fayda var. Fırsatları iyi değerlendirin şans sizinle birlikte olacak.

YORUM YAZIN