• Genel  • YAY BURCU ŞUBAT YORUMU 2018

YAY BURCU ŞUBAT YORUMU 2018

YAY (22 Kasım- 21 Aralık)

[thb_gap height=”30″][thb_image image=”2070″][thb_gap height=”30″]

31 Ocak 2018 tarihinde meydana gelen Ay tutulması Yay burcundaki kişiler üzerinde etkisini Şubat ayının ilk haftalarında hissettirmeye devam edecek.  Bu dönemde yabancı ortaklarla ya da kişilerle yapacağınız işler veya iş girişimleri alanında hissedebilirsiniz. Ayrıca eğitim alanında vereceğiniz kararlar önünüze çıkabilecek fırsatlar bu dönemde gerçekleşecek. Şubat başında bu konular hayatınızda normalden daha fazla yer alacak.

11 Şubat 2018 tarihinde Yay burcundaki kişiler ev aile alanları gündemlerinde olacak. Yaklaşık Şubat sonuna kadar aileniz ile ilgili konular, evde yapacağınız işler ve evde vakit geçirme isteği ya da sorumluluğu devam edecek.  Ayrıca yakın çevrenizdeki kişiler ile iletişimlerinizde, ilişkilerinizde güçlenme ve iyileşme dönemi hakim olacak.

15 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek Güneş tutulmasının etkilerini Yay burcundaki kişiler kariyer hayatlarında etkilerini hissedebilirler. Bu dönemde iletişim sektörü ile bağlantılı işlerinizde gelişmeler yaşanabilir. Bu alanlarda yapacağınız işlerde başarılar elde edebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde yakın çevrenizde gerçekleşen olaylarda bir hızlanma söz konusu olacak. Ticari alanda yapılacak girişimler, üreteceğiniz projeler güzel sonuçlar getirebilir. Bu dönemde yapacağınız girişimler ile birlikte eğitim hayatınızda da yeni bir ihtiyaç duyabilir, eğitim planlaması yapabilirsiniz.

17 Şubat 2018 tarihinde Yay burcundaki kişilerin dikkatli olmasında fayda var. Bu dönemde hayal kırıklığı yaşayabileceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde yanlış karar vermeye ya da yanılmaya daha müsait bir durumda, ruh halinde olabilirsiniz. Bir iki gün öncesi ve sonrası dönemlerde ailenizden, yakın arkadaş çevrenizden fikir almaya onların önerilerini dikkate almaya özen göstermenizde fayda var.

18 Şubat 2018 tarihinden Şubat sonuna kadar aile ilişkilerinizde daha fazla yakınlık ve takdir göreceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Şubat sonuna doğru ailenizden maddi anlamda destek alabilirsiniz.

Yeni Fırsatlar ve Yay Burcu

Şubat ayında etkili olan Ay ve Güneş tutulmaları genel olarak Yay burcundaki kişileri destekleyici etkileri olacak. Eğitim alanında yapacağınız hamleler size daha fazla fırsatlar sunacak. Aynı zamanda iş hayatınızda yapacağınız yatırımlar size güzel ve maddi şekilde dönüşler sağlayacak. Ayrıca yaratıcılığınız Şubat ayı boyunca yüksek olacak. Bu ayda çalışacağınız projelerde yaratıcılığınızı ön plana çıkarmanızda fayda var. Yaratıcılığınızdaki bu yükselişin sizi duygusal anlamada daha hassas bir döneme sokmasına izin vermeden yaratıcılığınızı kullanmanızda fayda var.

[thb_gap height=”30″]
YORUM YAZIN