• Genel  • YAY BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

YAY BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

YAY (22 Kasım- 21 Aralık)

2 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek Dolunay ‘ın etkilerini Yay burcundaki kişiler maddi ve manevi konularda destek alabilecekleri bir dönem olacak. Etkilerini yeniay dönemine kadar hissedebileceksiniz. Çevrenizden, ailenizden, patronunuzdan ya da iş ortaklarınızdan size gelebilecek maddi kazançlar söz konusu. Aynı zamanda ruhsal değişim için ihtiyacınız olan manevi yönelimleri bu dönemde daha fazla hissedeceksiniz. Bu süreçte eğitimler alabilir, kendinizi şifalandırma, meditasyon, sağlık, spor ya da çeşitli seminerler gibi etkinlikler planlayabilir ya da çevrenizdeki kişilerin vasıtasıyla bu etkinliklere katılabilirsiniz. Aynı zamanda sağlıkla ilgili geçmişten gelen ve ertelediğiniz bazı konuları bu dönemde çözümlemek isteyebilir onu planlayabilirsiniz. Bu dönemde tedaviye iyileşmeye kapalı değil, tam aksine iyileşmeyi isteyen ve tedaviyi planlayıcı bir hal içinde olacaksınız.

Maddi Kayıplar

11- 15 Ocak 2018 tarihleri arasında Yay burcundaki kişiler etkilerini maddi konularda hissedebilecekler. Bu dönemde maddi anlamda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz maddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönemde eğer yatırımla ilgili bir gündeminiz varsa ay sonuna ertelemenizde fayda var. Çünkü bu günlerde ani maddi değişimler yaşayabileceğiniz bir dönem bu yüzden bu tarihler arasında ve öncesi sonraki birkaç günde dahil parasal anlamda değişimlere çok girmemenizde fayda var.

17 Ocak 2018 tarihinde meydana gelecek Yeniay ile birlikte Yay burcundaki kişiler maddi anlamında hissetmeye devam edecekler. Bu dönemde maddi anlamda yaşayabileceğiniz iniş çıkışlar, beklenmedik maddi konuların gündeminize girmesi sizi biraz zorlayabilir ve strese sokabilir. Bu dönemde biraz daha sakin ve mantıklı davranmaya, bu şekilde kararlar vermeye özen gösterin. Çünkü bu konuların etkisi ay sonuna kadar devam edecek ve sizi zorlayacak. Ancak bu dönemde vereceğiniz doğru kararlar ve atacağınız adımlar uzun vadeli size fayda sağlayacaktır.

18 Ocak 2018 tarihinden itibaren Yay burcundaki kişiler Venüs’ün etkisini ay sonuna kadar hissedebilecekler. Eğitim, seminer, yenilikler gibi alanlarda etkisini gösterecek. Yeni şeyler öğrenmeye daha yatkın olabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi geliştirmek için eğitim planları yapabilir ve organizasyonlara katılabilirsiniz.

20 Ocak 2018 tarihiden itibaren Yay burcundaki kişiler maddi alanda gelişmeler yaşamaya başlayacaklar. Ay başından itibaren iniş çıkış etkilerinin yaşandığı maddi gündemleriniz bu dönemde daha iyiye gitmeye başlayacak. Bu dönemde maddi kazançlarınızda artışlar yaşanmaya başlayabilir ya da bunların sinyallerini almaya başlayabilirsiniz. Ay ortalarında yaşadığınız streslerin etkileri bu dönemde azalmaya başlayacak.

YORUM YAZIN