• Genel  • YAY BURCU EKİM AYI YORUMU

YAY BURCU EKİM AYI YORUMU

YAY (22 Kasım- 21 Aralık)

23 Ekim tarihine kadar Yay burçları sosyal konular, arkadaş çevresi gibi alanlarda etkilerini hissedecekler. Kendinizi ifade ettiğiniz alanlarda öne çıkacaksınız. Şanslı bir döneme gireceksiniz.

5 Ekim tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile birlikte aşk hayatınız ya da sosyal çevreniz, hobileriniz ya da gerçekleştirdiğiniz aktiviteler konusunda bazı kararlar verebileceğiniz bir dönem olacak. Bu dönemde verdiğiniz kararlar ile birlikte yeni adımlar atabilirsiniz. Kariyer ve maddi konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınızda artış yaşanabilir. Kariyer anlamında yapmak istediğiniz yatırımları veya adımları ertelemek yerine bu dönemde hızlandırabilirsiniz çünkü Yay burçlarının karşısına çıkacak bu fırsatlar bu dönemde atacağınız adımlarla çok bağlantılı olacak.

10 Ekimden itibaren Jüpiter’in yapacağı değişikliği Yay burçları 8 Kasım 2018 tarihine kadar hissetmeye devam edecekler. Bu dönemde ruhsal alanlardaki gelişiminize önem vereceksiniz. Maneviyatınız ile ilgili yapmak istediğiniz yatırımlar bu dönemde size fırsatlar olarak karşınıza çıkacak. Ruhsal gelişiminiz için karşınıza kişi ya da olaylar şans eseri meydana gelebilir. Bu dönemde bu gelişmelerin farkında olarak kabullenici davranın ve gelişiminiz için en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.

Kişisel yapacağınız başarılarda Jüpiter  bu dönemde size yardımcı olacaktır. Yalnız yapacağınız işlere ve projelere yoğunlaşmanızda kendinizi ve yeteneklerinizi fark etmenizde fayda var. Bu dönemde yapacağınız işlerden maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Jüpiter’in koruması ile birlikte maddi anlamda yaşayabileceğiniz sorunları daha kolay çözebilirsiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili yaşayabileceğiniz sorunlar uzun süreli sorunlar olmayacak ve hızlı çözümler gelecektir. Ancak sağlığınıza dikkat etmenizde ve kendinize iyi bakmanızda fayda var.

10-12 Ekim tarihleri arasında Yay burçları biraz kendini gergin hissedebilirler. Bu dönemde bu gerginlikler iletişiminize yansıyabileceği gibi sağlığınıza da yansıyabilir. Yay burçları bu tarih aralığında eklemlerine , diş sorunlarına dikkat etmelerinde ve sorun yaşamaları durumunda doktora gitmelerinde fayda var.

Aşk ve Yay

Ekim ortasından ay sonuna kadar sosyal çevrenizde hareketlenmeler yaşanabilir ve sanatsal etkinliklerde artış yaşanabilir. Keyif alacağınız zamanlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde etkinlikleri planlamaktan vazgeçmeyin.

19 Ekim tarihinde gerçekleşecek Yeniay birlikte Yay burçları etkilerini ay sonuna kadar hissettirebilir. Ani durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Yakın çevreniz ile ilgili gerçekleşebilecek ani durumlar olabilir. Aynı zamanda bu dönemde sürpriz aşklarla da karşılaşabilirsiniz. Kariyer alanında da yaşayabileceğiniz sürpriz gelişmeler karşısında Yay burçlarının temkinli olmasında fayda var. Ani değişikliklere ani tepkiler vermeden önce bu durumların sizin için iyi sonuçlar da getirebileceğini düşünmenizde ve duygusal davranmamanızda fayda var.

YORUM YAZIN