• Genel  • TERAZİ BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

TERAZİ BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

TERAZİ (23 Eylül- 22 Ekim)

[thb_gap height=”30″][thb_image image=”2067″][thb_gap height=”30″]

31 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek ay tutulmasının etkilerini Terazi burcundaki kişiler sosyal çevrelerinde, arkadaş ilişkilerinde hissedecekler. Şubat ayının ilk haftası boyunca bu konular hayatınızda ve gündeminizde olacak. Yakın çevrenizde olan durumlar sonucunda sosyal çevrenizde değişiklikler meydana gelebilir, yeni sosyal çevreler ile birlikte olabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın yaşadığı değişimler sizin hayatınızı da çok fazla etkileyebilir. Değişimlerin içinde aktif rol oynayabilirsiniz. Ayrıca iş birliktelikleri yaptığınız sosyal çevreniz ile planlı aktivitelerinizde de bazı değişimler meydana gelebilir. Ortak işlerde, ortak sorumluluklarda meydana gelen değişimler sizin o grup ile yaptığınız planlarınızın değişmesine ve yeniden şekillenmesine sebep olabilir.

11 Şubat 2018 tarihinden sonra iş hayatınızda hareketlilik başlayacak. İş hayatınız ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınıza daha fazla enerji harcamak isteyebilir, bu dönemde iş hayatınızda daha aktif olabilirsiniz. Bu dönemde atacağınız mantıklı adımlar size fırsatlar sağlayabilir. İş hayatınızda bir süredir beklediğiniz maaş artışı, statü artışı gibi konular gündeminize girebilir. Yaptığınız ya da planladığınız projeler bu dönemde gelişim gösterebilir ve projelerinizin önü açılabilir. Bu konulardan sağlayacağınız başarılar size maddi olarak dönüş sağlayabilir. Bu dönemde yeni iş fırsatları size gelebilir.

Aşk ve Terazi Burcu

15 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek güneş tutulmasının etkilerini Terazi burcundaki kişiler aşk hayatlarında hissedecekler. Bu dönemde hayatınızda biri yoksa hayatınıza yeni birisi girebilir. Bu dönemde sosyal çevreniz ile yaptığınız planlarda bu kişi ile karşılaşabilir ya da arkadaş çevrenizin vasıtası ile duygusal bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hayatınızda biri varsa bu dönemde aşkınızın tazelenmesi gerçekleşecek ve yeniden aşık olmuş gibi hissedeceksiniz. Sevdiğiniz kişi ile sosyal çevrenizle birlikte daha fazla plan yapıp, güzel anılar yaşayabilirsiniz.

Şubat’ın sonuna doğru hayatınızda güzel değişim ve gelişimler meydana gelebiilir. Bu dönemde çevrenizde olan olaylarda daha dikkatli olmanızda fayda var. Sizin için güzel sonuçlar getirebilecek olay ya da kişilerin farkına varmalısınız. Size güzel kapılar açacak durumları fark edip adım atmanız hayatınızın önemli bir değişime başlamasına sebep olabilir. Şubat ayı genel olarak Terazi burçları için güzel geçecek. Şans ve fırsatlar sizden yana olacak. Olayları iyi yorumlamanızda ve şansınızı iyi kullanmanızda fayda var.

[thb_gap height=”30″]
YORUM YAZIN