• Genel  • TERAZİ BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

TERAZİ BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

TERAZİ (23 Eylül- 22 Ekim)

2 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek Dolunay ‘ın etkilerini Terazi burcundaki kişiler kariyer hayatlarında hissedecekler. Kariyer evlerinde yaşanacak gelişmeler, toplum önünde ve sosyal çevrenizde statünüzde de artışa sebep olacak. Bu dönemde kariyerinizdeki gelişmeler ile birlikte maddi konularda hareketlilik söz konusu olacak. Yapacağınız projeler, iş ortaklıkları, yeni iş anlaşmaları gibi gelişmeler sizi bir adım daha ön plana çıkaracak. Bu dönemde uzun süredir beklediğiniz fırsat ve şansları terazi burcundaki kişiler ile buluşturacak. Yapacağınız yatırımlardan güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

11- 15 Ocak 2018 tarihleri arasında terazi burcundaki kişiler ilişkiler alanlarında etkilerini hissedebilecekler. Bu ilişkiler özel hayatınızda da gündeme gelebilir, iş hayatınızda da gündeme gelir. Bu dönemde yakın ilişkileriniz ile değişim sürecine gireceksiniz.

Yenilikler

17 Ocak 2018 tarihinde meydana gelecek Yeniay ile birlikte Terazi burcundaki kişiler etkilerini yine ilişkiler alanında hissedecekler. Bu dönemde yine iş ya da özel hayatlarındaki kişiler ile mevcut durumlarını güncelleme yapma gereği duyabilirler, eğer diğer taraf değişime kapalıysa bu ilişkilerde bitişler söz konusu olabilir. Bu dönemdeki bitişler ya da değişimler sizin ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize yönelik olacak. İş ortaklarınız ile değişime girerseniz birlikte yapacağınız işlerde yükselmeler, kazançlar sağlayabilirsiniz. Özel hayatınızdaki kişi ile devam etmeniz durumunda da mevcut durumunuzdan daha ileri seviyeye ilişkinizi taşıyabilirsiniz. Ancak her iki durumda da eğer siz değişmek isterken karşınızdaki kişi değişime karşı çıkıyorsa siz onu bırakarak yolunuza devam edeceksiniz ve yapacağınız değişimler yine size aynı şans ve fırsatları getirmeye devam edecek. Bu yüzden kişilerin değişime ayak uydurmaması sizin motivasyonunuzu düşürmesin, hissettiğiniz gibi değişim bu dönemde sizin için zorunlu bir ihtiyaç.  Bu durum sizi zorlayabilir ancak sizi yıldırmasına izin vermeyin.

18 Ocak 2018 tarihinden itibaren Terazi burcunuzdaki kişiler Venüs’ün etkisini hissedebilecekler. Bu dönemde daha romantik bir ruh haline gireceksiniz. Devam eden ilişkiniz bu dönemde varsa güzel organizasyonlar yaparak ayın başından itibaren hissettiğiniz gergin dönemi atlatabilirsiniz. Eğer hayatınızda bir kişi yoksa bu tarih ve sonraki günlerde hayatınıza aşık olacağınız kişiyi alabilirsiniz.

20 Ocak 2018 tarihiden itibaren ay sonuna kadar Terazi burcundaki kişiler eğitim, seyahat gibi konular gündeminize girebilir. Bu dönemde kariyeriniz ile ilgili planladığınız ya da yapmanız gereken eğitimleri planlayabilir hatta bu eğitimler için seyahat edebilirsiniz. Kendinize bu alanda yapacağınız yatırımlar size güzel sonuçlar olarak geri dönecek.

YORUM YAZIN