• Genel  • STİL ÖNERİSİ: CEKETLER İLE 4 FARKLI KOMBİN

STİL ÖNERİSİ: CEKETLER İLE 4 FARKLI KOMBİN

Kazayağı Kruvaze Uzun Blazer

Kemerli, cepli, deri, püsküllü , uzun ya da klasik kesim… Zamansız popüler parçaların yıldızı olan ceketler ile sezona uygun 4 farklı stile uygun kombinler hazırladık.

1- Biker Tayt / Blazer Ceket Kombini

Hızlı bir şekilde hayatımıza giren biker taytlar, bu sezonda yerini blazer ceketler ile ayrılmaz bir ikili olup sokak stilinin en cool çifti olmaya devam ediyor.
Deri biker tayt, büstiyer ya da salaş bir gömlek ile bir kaç beden büyük blazer ceketle, salaş aynı zamanda çarpıcı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kalın tabanlı botlar ve ya postallarla tamamlayarak, cool bir görünüm kazanabilirsiniz.

2-Etek/Elbise Ceket Kombini

Tercihiniz ceketlerin maskülen havasını biraz değiştirmek ise ; etek ve ya elbiselerle kombini tamamlayarak feminen bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kalça hizasında biten ceketler, mini etekleriniz ile kombinlemek için harika bir seçim olacaktır. Etek ve ceketlerinizle yapabileceğiniz bir diğer kombin ise; kendi takımınızı yaratmanız. Takımlar bu sezonda ön plana çıkarken , aynı desen ve dokudan oluşan etek ve ceketlerle pratik aynı zamanda şık bir görünüm kazanabilirsiniz.


Oversized kesimler , deri ceketleri de etkiliyor. Her ne kadar salaş kesimler maskülen bir hava katsa da özellikle yeni sezonda yine popülerliğini koruyan ekose desenli eteklerle tamamlayarak , romantik görünüm oluşturabilirsiniz.

3-Klasik Uyum

Klasik kesim ceketlerle hem ofis için hem de günlük olarak kullanabileceğin kombinler yapabilirsin. Aynı ton ceket ve kumaş pantolonla yapacağın kombin ile ton sür ton etkisini ofis stline taşıyabilirsin. Ofis stili için diğer bir alternatif olarak da ; deri pantolon ve ekose klasik kesim bir ceket ile tamamlayarak , klasik bir çizgi yakalayabilirsin.


Günün her saati bize konforu sunan jeanlerle , basic gömlek ya da t-shirtlerinizi klasik ya da blazer kesim ceketlerle günlük stilinize çok rahat adapte edebilirsiniz.

4-Toprak Tonları

Sonbahar ruhunu en iyi yansıtan toprak tonu ceketler ile stilinizi bir adım öne çıkarabilirsiniz. Özellikle süet ve püskül detaylı ceketler bu sezon oldukça popüler. Taba, kahverengi tonlarına en iyi eşlik edecek olan ekru tonlarındaki jeanlerle kombininiz harika duracak. Böylelikle stlinize hem günlük hem de bohem bir hava katabilirsiniz.


Gold düğmeli militer havaya sahip blazer ceketler oldukça dikkat çekici duruyor. Aynı tonlarda seçeceğiniz oversized bir t-shirt ve Jean ile hem yalın hem de casual bir stil yakalayabilirsin. İster ofis istersen hafta sonu , günün her anına yakışacak kurtarıcı bir kombin!

STİL NOTU : Dolabınızdaki belirli parçalarla, kendi stilinize göre ufak değişiklikler yapmayı seviyorsanız blazer ceketlerinizin düğmelerinde değişiklikler yaparak; blazer ceketlerinizin havasını değiştirebilirsiniz.

İhtiyacınız olan her stil, her kesim ve her renkte ceket, jean ve daha fazlası için denizbutik.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın!

YORUM YAZIN