• Moda  • Trendler  • SONBAHARIN HABERCİSİ: TOPRAK TONLARI

SONBAHARIN HABERCİSİ: TOPRAK TONLARI

Etrafınızda sararmaya başlayan yapraklar varsa, başınızın üstünde yer yer yağmur bulutları dolaşıyorsa ve artık tatiller de sona erdiyse; eylül ayına “merhaba!” deme zamanı gelmiş duruyor.

Değişen havaların insan psikolojisi üzerinde oldukça etkili olduğunu hepimiz biliyoruz. Eylülün de gelmesi ile birlikte artık uzun yaz akşamları yerini yavaş yavaş rüzgarlı havalara bırakınca, bizler de daha çok kapalı mekanlarda kabuğumuza çekilmeyi tercih ediyoruz. Yaz mevsiminin hareketliliğinin ardından sonbaharın huzur verici etkisiyle daha sakin, daha planlı bir yaşam seçiyoruz.

İnce hırkalar, kapüşonlu sweatler, uzun kollu gömlekler ve tabii ki trikolar sıcak yaz günlerinde kaldırıldığı yerlerden çıkarılmış olmalı artık. Sonbaharın vazgeçilmezi yağmurlukları da unutmamak gerekir.

Bu mevsimin getirdiği atmosferde yalnızca uzun kollu kıyafetlerin değil, elbette renklerin de büyük rolü var. Yaz sezonunda en çok tercih edilen neonlar ve capcanlı renkler yerini kahverengi tonlarına bırakıyor. Bizler de doğanın birer parçası olduğumuz için stilimizi en kusursuz şekilde tamamlayacak olan toprak tonlarına yöneliyoruz.

Stilini sonbaharda da konuşturacak olan kadınların tercihi denizbutik.com, sezonun en çok tercih edilen renklerine büründü. Deniz Butik olarak hem mağazalarımızda hem web sitemizde birbirinden özel tasarımlara sahip doğal tonlardan oluşan parçaları sizler için özenle bir araya getirdik.

YORUM YAZIN