• Genel  • Son Trend, Bel Çantaları

Son Trend, Bel Çantaları

Trendi Yakala

Son zamanlarda büyük markalar koleksiyonlarına yeni bel çantası modelleri eklediğini görüyoruz. Özellikle tasarımcıların cruise defilelerinde ön plana çıkan bu çantalar, ünlü isimlerin dolaplarında yerini almaya başladı. Milyonların sıkı takip ettiği, hatta stiliyle birçok modacıya da ilham veren bir isim Kendall Jenner. Tercih ettiği kıyafetlerle trend oluşturan Kendall Jenner yeni bir akım başlatmıştı. Aslında bu akım geçmişte de var olan ve 90’ların modası olan “Bel Çantaları” nın ta kendisidir. Kendall Jenner ile birlikte bel çantası modası yeni trend haline geldi. Stiliyle her zaman dikkat çeken ve konuşulan Kendall Jenner yaz modasında baya konuşulan Bel Çantalarını Sonbahar Kış sezonunda da yine popüler hale getirdi.

Günümüzden Bugüne

90’larda hemen hemen her kadında en az bir tane olan bel çantası Kendall Jenner ile birlikte şimdi birçok ünlünün tercih ettiği aksesuar haline geldi. Önemli aksesuarlar arasına giren “Bel çantaları” Kendall Jenner gibi birçok ünlünün son takıntısı. İsmi her ne kadar bel çantası olsa da birçok farklı şekilde kullanılabilen bu çantaları Kendall Jenner çantayı çapraz kullanarak yeni bir trendin öncüsü haline geldi.

Bel çantalarını sevenler kadar sevmeyenlerde var ancak kombinlerdeki yerini görenler mutlaka en az bir tane alarak bel çantalarına şans veriyorlar. Unutmayın ki sevseniz de sevmeseniz de bel çantaları bu yılın en çok konuşulan aksesuarları arasında yer alıyor.

Yeni dönem sonbahar kış sezonunda da tercih edilmeye devam edecek. Bel çantaları hem şık hem de rahat kullanımı sayesinde tercih ediliyor. Ayrıca her kombine rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Havalı görünmesinin yanı sıra farklı duruşu sayesinde de şık bir görünüm veriyor. Sokak modasında da bel çantaları ayrıca tercih ediliyor.

Daha önceleri denemiş olanlar çoktan bel çantalarını aldılar. Ön yargılarını kırabilenler ise bel çantalarının rahatlığına çoktan alıştılar. Eğer bel çantalarına karşı ön yargılarınız varsa ve onları kırabilirseniz denemenizde fayda var, eminiz ki sizde çok severek ve rahatlıkla kullanacaksınız.

YORUM YAZIN