• Genel  • OĞLAK BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

OĞLAK BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

OĞLAK (22 Aralık- 21 Ocak)

[thb_gap height=”30″][thb_image image=”2066″][thb_gap height=”30″]

31 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek  ay tutulmasının etkilerini Oğlak burcundaki kişiler ortak maddi kazançlar alanınızı etkiliyor. Şubat ayının ilk haftası boyunca etkilerini hissetmeye devam edeceksiniz. Bu dönemde iş ortaklarınız ile ya da eşiniz ile ortak maddi konular gündeminizde olabilir. Beklenmedik bir borç ya da sizi zorlayacak ödemeler olabilir. Ortaya çıkan bu durumu çözmek ve gelir, gider dengesini iyi kurmak için sakin olmanızda fayda var. Bu dönemde yapacağınız hamleler,  vereceğiniz kararlar ve bu kişiler ile olan iletişiminiz durumların değişimi için etkili olacak. Çözüm odaklı ve yapıcı olmanızda fayda var.

Değişim ve Oğlak Burcu

11 Şubat 2018 tarihinden sonra Oğlak burcundaki kişiler yakın çevre arkadaş, aile gibi alanlarda bir hareketlilik söz konusu olacak. Bu dönemde daha fazla sosyalleşebilir ve çevrenize destek olmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde iletişim alanında yapacağınız işlerden, güzel maddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde kazanç sağlayacağınız işlerden ve çevrenizdeki güzel değişimlerden sonra eğitim hayatınızda bir planlama yapabilir, dönemsel eğitimler alabilirsiniz.  Bu eğitim planlama ve uygulamaları size yeni fırsatlar sunabilir. Tanıştığınız kişiler ve ürettiğiniz projelerle yeni kapılar açabilirsiniz.

15 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek Güneş tutulmasını Oğlak burcundaki kişiler maddi alanlarda hissedecekler. Bu dönemde maddi konularda yatırım yapma istediğiniz, fikirleriniz olabilir. Elinizdeki parayı iyi bir şekilde değerlendirmek isteyebilir bu konuda güzel adımlar atabilirsiniz. Yakın çevrenizi ve iş arkadaşlarınızı bu alanda birleştirmek isteyebilirsiniz. Akrabalarınızdan ve arkadaş çevrenizden destek alacağınız bir dönem yaşayacaksınız. Şansınızın açık olduğu bu dönemi iyi değerlendirmenizde fayda var. Yatırım yapacağınız işi ve kimlerle yatırım yapacağınızı iyi düşünmenizde ve doğru adımlar atmanızda fayda var. Şans sizin yanınızda siz doğru hamleler yaptığınızda sonuçlar kısa sürede güzel bir şekilde size ulaşacaktır.

18 Şubat 2018 tarihinden sonra Oğlak burcundaki kişilerin yakın çevreleri ile iletişimlerinde artış yaşanacak. Ay sonuna kadar yoğun geçen bu çevreniz ile olan ilişkileriniz size hem keyif verecek hemde sizi destekleyici etkileri olacak.

Şubat ayı geneli boyunca sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Yoğun geçen günlerde kendinizi ihmal edebilirsiniz. Bedeninizin verdiği sinyallere dikkat edip, önlem almanızda fayda var. Bu ay boyunca kendinize iyi bakmanız durumunda ay boyunca yapacağınız tüm etkinlik, planlama ve sorumluluklarınız da sağlığınız sizi destekleyici durumda olacak.

[thb_gap height=”30″]
YORUM YAZIN