• Genel  • OĞLAK BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

OĞLAK BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

OĞLAK (22 Aralık- 21 Ocak)

2 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek Dolunay ‘ın etkilerini Oğlak burcundaki kişiler ilişki alanlarında hissedecekler. Bu dönemde özel hayatınızda ya da iş hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. Bir süredir istediğiniz, beklediğiniz gelişmeler bu dönemde gerçekleşebilir. Ocak ortalarına kadar devam edecek bu şanslı günlerinizde olmayan şeylere takılmayın, olmayan durumları kabullenin. Olan, netleşen durumların sizin için ve sizin istediğiniz durumlar olduğunu unutmayın. Bu dönemde evlilik kararı alabilir, evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa bu dönemde uzun vadeli ilişki yaşayacağınız kişi ile tanışabilir onunla hayatlarınızı birleştirme kararı alabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ya da iş ortaklarınızla birlikte yine bu dönemde iş odaklı güzel kararlar alabilir, maddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Aile ve Oğlak Burcu

17 Ocak 2018 tarihinde meydana gelecek Yeniay ile birlikte Oğlak burcundaki kişiler aile hayatlarında etkilelerini hissedecekler. Bu dönemde aile hayatlarınız ile ilgili değişimler, ani durumlar meydana gelebilir. Sorunlarla karşı karşıya gelmeniz durumununda daha sakin ve sorumluluk alacak şekilde yaklaşmanız size fayda sağlayacaktır. Bu dönemde yaşayacağınız durumlar, aile ilişkilerinizde meydana gelecek durum değişiklikleri aslında sizin sorumluluklarınızı arttırıcı birer etken olacak ve uzun vadede bu dönemde vereceğiniz kararlar, atacağınız adımlar sizi aile çevrenizde takdir edilir bir konuma getirecek.

18 Ocak 2018 tarihinden itibaren Oğlak burcundaki kişiler Venüs’ün etkisini ilişki hayatlarında hissedebilecekler. Venüs’ün etkisi ile birlikte özel hayatınızda yaşanacak duygusal gelişmeler sizi mutlu edecek. Karşınızdaki kişiyi daha fazla sevmeye daha özenli bir ilişki boyutuna girdiğinizi düşünmeye hissetmeye başlayacaksınız. Sosyal yaşamınızda da hareketlenmeler olacak. Arkadaş çevrenizle birlikte planlarınız aktif olabilir.

20 Ocak 2018 tarihiden itibaren Oğlak burcundaki kişiler maddi konularda etkilerini hissedebilecek. Ocak ayı sonuna kadar etkilerinin devam edecektir. Bu dönemde maddi kazançlarınız da artış yaşanabilecek durumlar meydana gelebilir. Bir süredir beklediğiniz terfi, maaş artışı ya da yeni iş teklifleri gündeminize girebilir. Yatırım yapmayı düşündüğünüz alanlar varsa bu dönemde bu konular ile ilgili gelişmeler karşınıza çıkabilir. Eğer işiniz varsa işlerinizin bu dönemde yoluna girdiğini ve daha fazla kazanç sağlayabileceğiniz durumların oluşmaya başladığını göreceksiniz. Oğlak burcundaki kişiler bu dönemi iyi değerlendirmeli ve risk alırken iyi düşünmeleri gerekiyor. Evet şans sizinle birlikte ancak doğru hamleler yapmazsanız her işten para kazanamayabilirsiniz.

YORUM YAZIN