• Genel  • OĞLAK BURCU EKİM AYI YORUMU

OĞLAK BURCU EKİM AYI YORUMU

OĞLAK (22 Aralık- 21 Ocak)

23 Ekim’e kadar Oğlak burçları kariyer anlamındaki gelişmeleri hissetmeye devam edecekler. Ekim ayında Dolunay ve Yeniay’ın da etkisini yine kariyer evinizde hissedeceksiniz. Oğlak burçlarının genel olarak Ekim ayı gelişmeleri yoğun olarak kariyer hayatlarını ilgilendirecek. Ekim ayı ortalarına kadar eğitim konularında yatırımlar yapabilirsiniz, eğitim hayatınıza katkı sağlayacağınız planlar yapabilirsiniz.  Bu dönemde yakın çevreniz ile birlikte yapacağınız plan ve programlarınız olabilir. Yoğun bir dönem Oğlak burçlarını bekliyor diyebiliriz.

5 Ekim tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile birlikte Oğlak burcundaki kişiler evinizdeki yakın çevrenizdeki ortamlarda kararlar vermeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz.  Kariyer hayatınızda vermeniz gereken kararlarda dikkatli ve detaycı olmanızda fayda var. Size yeni fırsatlar getirebilir. 8- 11 Ekim tarihleri arasında Oğlak burçları duygusal anlamda gergin konular yaşayabilirsiniz. Bu dönemde otorite ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu durum size uygulanan bir baskıda olabilir, sizin uyguladığınız bir baskı sonucunda ortaya çıkacak bir durumda olabilir. Bu dönemi iyi yönetmenizde ve sakin olmaya çalışmanızda fayda var. Ayrıca sağlığınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde hem sağlığınıza hem de ilişkilerinizde iletişiminize dikkat etmenizde fayda var.

10 Ekim tarihinde gerçekleşecek Jüpiter yer değişiminin etkisi Oğlak burçları 8 Kasım 2018 tarihine kadar hissetmeye devam edecekler.  Yaklaşık bir yıllık bir zaman içinde Oğlak burçlarının kariyer alanlarında yükselmeler yaşanabilir. Maddi kazançlarınızda artış yaşayabilirsiniz. Geçmişte yaptığınız yatırımlardan bu dönemde güzel sonuçlar alabilirsiniz. Beklediğiniz terfiler bu dönemde gerçekleşebilir. Yeni iş fırsatlarını yine bu dönemde alabilirsiniz. Bu dönemi çok iyi değerlendirmenizde fayda var. Uzun zamandır beklediğiniz ve hayalini kurduğunuz rahat yaşamı bu dönemde sağlayacağınız kazançlarla ulaşacaksınız. Aynı zamanda ailenizden maddi anlamda destek alabilirsiniz. Sosyal çevrenizin genişleyebileceği bir dönem olacak. Bu dönemde sadece maddi anlamda güzel bir dönem olmayacak, aşk hayatınızda da şansınız size çok yardımcı olacak. Ve yaklaşık bir yıl boyunca ikili ilişkilerinizde güzel bir dönem yaşayacaksınız.

Oğlak ve Kariyer

19 Ekim tarihinde gerçekleşecek Yeniay ile birlikte Oğlak burçları kariyer hayatlarında yeni adımlar atabilir. Değişime zorunlu hale geldiğiniz durumlar yaşayacaksınız bu durumları uzun süredir planlamış olabilirsiniz ya da ani gelişen olaylarda sizi değişime zorlayabilir. Yeniay ile birlikte gelen bu değişimlere kapalı olmayın. Size şans ve mutluluk getirecektir. Ön yargısız olarak değerlendirmenizde ve kabullenerek sizinde bu değişimlere şans vermenizde fayda var.

Eylül ayının son günlerinde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde de güzel gelişmeler olacak.

YORUM YAZIN