NİKAH ELBİSESİ ÖNERİLERİ

Nikah elbisesi, gelinlikten daha sade, duvağı olmayan elbiselere deniyor. Son zamanlarda düğün ve nişan tamamen birbirinden ayrı günlerde yapıldığı için nikah elbisesi trendi de giderek artıyor diyebiliriz. Denizbutik.com yine imdadınıza yetişiyor ve birbirinden güzel nikah elbisesi modelini siz değerli müşterilerin beğenisine sunuyor. Nikah elbiselerinizi kombinlerken yine sitemizde bulunan aksesuarlar ve ayakkabılar arasından da istedğiniz modelleri seçebilir, zarif bir kombin yaratabilirsiniz. Bu özel günde makyajınızda yumuşak tonları kullanmanızı öneririz.  Sedefli pembeler, toprak tonları, şeftali rengi gölgeler bu özel gününüzde sizi oldukça güzel gösterecektir.

İspanyol kol detaylı midi boy tüllü nikah elbisesini yine beyaz renkli stilettolar ile kombinleyebilir, ispanyol kol detayındaki dantel ve tül uyumunu saçlarınıza takacağız çiçek aksesuarları ile daha da romantik bir hale getirebilirsiniz.  Denizbutik.com sayfasında bulabileceğiniz; 2019 yılının favori trendlerinden olan taçlardan incili beyaz bir tanesini saçınıza takarak kuğu gibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kolları dantel nikah elbisesinde uzun modeller de oldukça revaçta.  Dantel detaylı astarlı, yakası tül nikah elbisesini yine beyaz kısa kalın topuklu topuklu ayakkabılar ve ışıltılı taçlar ile kombinleyebilirsiniz.

Düşük kollu, kolları uzun maksi boy nikah elbisesi, özellikle romantik stiller yaratmaktan hoşlanan kadınların favori parçaları arasında yer almakta.  Maksi boy uzun tül detaylı nikah elbisenizi açık ince topuklu beyaz ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz. Saçlarınızı açık bırakabilir, makyajınızda yumuşak tonları kullanabilirsiniz. Dudaklarınızda gül kurusu tonlu bir ruj kullanarak daha romantik ve sevimli bir stil yaratabilirsiniz.

Balık model balık elbisesi de her sezonun favorileri arasında yer alıyor. Düşük omuzlu etek kısmı fırfırlı beyaz elbisenizi beyaz stilettolar ve çiçekli bir taç ile kombinleyebilirsiniz. Yine ufak taş detaylı küpeler ile stilinizi zenginleştirebilir, bu özel gününüzde bir kuğu gibi zarif görünebilirsiniz.

Göğüs ve omuz kısmı tamamen tül detaylı üst kısmı püsküllü uzun nikah elbisesi, hem çarpıcı hem de zarif görünmek isteyenler için doğru bir seçim olacaktır. Sezonun bir diğer favori parçası olan inci detaylı tarak şeklindeki tokalar ile saçlarınızı şekillendirebilir, ince bir küpe ile nikah elbisesinin duruşunu değiştirebilirsiniz.