• Moda  • Gelin & Düğün  • MODANIN GÜNDEMİ: HAILEY’NİN GELİNLİĞİ

MODANIN GÜNDEMİ: HAILEY’NİN GELİNLİĞİ

Show dünyasının popüler isimlerinden Justin Bieber’ı, çok konuşulan birlikteliğini ve eşi Hailey Bieber’ı şu sıralar dünya basınında sıkça görüyoruz. Ekim ayının ilk haftası gerçekleşen düğünleri ve tabii ki Hailey’nin göz dolduran gelinliği bir süredir konuşulmaya devam ediyor.

Hailey’nin tarzı, takip edenlerinin de bildiği gibi kimi zaman oldukça yalın ve şık, kimi zaman da oldukça iddaalı.

Peki gelinliği için neler söyleyebiliriz?

Adeta kuğu gibi göründüğü gelinliğinin içinde büyüleyiciydi bizce! 🙂

Omuz ve yakasını açıkta bırakan üst kesime, balık formunda kuyruklu bir etek eşlik etmiş gelinliğinde. Gelinliğin kumaşı ve dokusu ise güpürler üzerine işlenmiş minimal incilerle kesinlikle zerafet saçıyor etrafına!

Dünya basınında en çok bahsi geçen tabii ki 3,5 metre uzunluğunda ve ucunda “TILL DEATH DO US PART!” (Ölüm bizi ayırıncaya dek!) yazısının yer aldığı duvağı oldu. Oldukça özgün ve anlamlı duvağı eminiz gelin adaylarına ilham olacak 🙂

Hailey’nin gelinliği Off-White (Virgil Abloh) imzası taşıyor. Düğününde gelinliği dışında giydiği üç farklı elbise de ünlü tasarımcıların elbette.

TV ve medyada sıkça gördüğümüz ikon ve sanatçılar bizlere ilham olmaya devam ederken kadınların bu tatlı telaşlarında yaptıkları seçimler oldukça önemli. İstedikleri görünüme ulaşmak ise bunca seçenek arasından biraz zor olacağa benziyor 🙂

Uygun fiyatlı ve birbirinden farklı onlarca nikah abiyeleri için denizbutik.com senin yanında! Ziyaret etmeyi unutma 🙂

YORUM YAZIN