• Güzellik & Bakım  • Cilt Bakımı  • Lily Aldridge’den Güzellik Sırları

Lily Aldridge’den Güzellik Sırları

Lily Aldridge’nin güzellik sırlarını birçoğumuz merak etmişizdir. Ortalama 8 yıldır Victoria’s Secret podyumlarında yer alan Lily Aldridge’nin bir çok hayranı bulunuyor. Lily Aldridge’nin yüzü ve fiziğinin güzelliği bir çok kadın ve erkeğin beğenisini topluyor. Bu da insanlarda ondaki bu güzellik sırlarını öğrenme merakını oluşturuyor. Lily’nin vücudunu nasıl böyle koruduğu ise hayranları tarafından ciddi merak konusu. Lily Aldridge hayranlarının merak ettiği bu konuyu, muhteşem vücudunun ve güzellik sırlarını detayları ile açıkladı.

Bedeni ve Zihni Uyku İle Dinlendir

Güzellik sırlarında ilk sırada uyku bulunmaktadır. Hepimizin bildiği gibi ne kadar güzel beslenirsek beslenelim, ne kadar spor yaparsak yapalım ya da istediğimiz kadar cilt bakım ürünü kullanalım eğer o gün iyi bir uyku almadıysak ya da uzun bir süredir uyku problemi yaşıyorsak hem bedenimiz hemde cildimiz bu uykusuzluğu hemen bedenimizde ya da cildimizde kendini gösterir. Lily’de uykuya çok önem verenler arasında yer alıyor ve günde en az 7 saat uyumaya dikkat ediyor.

Su, Vazgeçilmez Olan

Su içenlerin ciltlerinde inanılmaz bir güzellik olduğunu sizde deneyimlemişsinizdir. Sık su tüketenlerin yapılan araştırmalarda daha geç yaşlandıkları sonucuna ulaşılmaktadır. Lily’de suyun mucizesine inanıyor ve güzellik sırlarının arasına günde en az 7 bardak su içmeyi ekliyor. Susuz kaldığı günlerde kendisini yorgun hissetmenin yanı sıra cildini de kuru hissettiğini ekliyor.

Sağlıklı Beslenme Önemi

Lily beslenmesine de dikkat ediyor. Genellikle organik ve sağlıklı besinlerle beslenmeye özen gösteriyor. Ancak arada bir hafta bir gibi programını bozduğunu da ekliyor. Sabah kahvaltısını yumurta ve jambon, öğle öğününde salata tercih ettiğini, ara öğünlerde kuru meyve ile geçirdiğini, akşam yemeklerinde ise balık ya da et tercih ettiğini söylüyor. Aynı zamanda diyetinin önemli bir bölümünü de şeker oluşturuyor. Şekerden uzak durduğunu hatta fazla şeker tükettiğinde cildinde sivilce çıktığını dile getiriyor. Fazla kilosu olanların şekerden uzak durarak kilolarından kurtulabileceğini dile getiriyor. Lily’nin şekerin yanı sıra uzak durduğu diğer önemli bir tüketim maddesi olan alkolden de uzak duruyor. Alkol yerine yoğun su ya da taze meyve suyu tükettiğini söylüyor. Lily ayrıca alkolün cildi yaşlandırdığını ve vücudu bozduğu için uzak durulması gerektiğini söylüyor.

Spor’ un Önemi

Beslenme, uyku ve suyun yanı sıra ayrıca Lily Aldridge’nin hayatta hepimiz için önemli olan diğer alışkanlığı da düzenli spor yapması. Lily harika vücudunu ve fiziğini yaptığı spor ile korumaya devam etmektedir. Haftada 5 defa spor yaptığını belirtiyor. Vakit bulduğunda sahilde koştuğunu vakit bulamadığında ise evde koşu bandıyla yürüyüş yaptığını dile getiriyor. Ayrıca Lily, haftada 2 defa günde çift antrenman yaptığını söylüyor.

YORUM YAZIN