• Genel  • KOVA BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

KOVA BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

KOVA (22 Ocak- 19 Şubat)

[thb_gap height=”30″][thb_image image=”2065″][thb_gap height=”30″]

Ocak ayı sonunda gerçekleşen ay tutulmasının etkileri ile Kova burçları Şubat ayına başlayacaklar. Bu ay tutulması Kova burcundaki kişilerin özellikle özel hayatları ile ilgili konuları gündeme getirecek. İlişkiler konusunda etkilerini Şubat ayının ilk haftalarında hissetmeye devam edeceksiniz. Aşk hayatınız ile ilgili önemli kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Mevcut bir ilişkiniz varsa ya da evliyseniz bir süredir ertelediğiniz ya da netlik kazanmayan durumlar sizi zorlayabilir. Karar vermeniz için sizi neredeyse köşeye sıkıştırdığını hissettiren olaylar yaşayabilirsiniz.

Bu dönemde ilişkileriniz ya değişime uğrayacak ve güzel bir şekilde devam edecek ya da bir süredir kafanızı kurcalayan ve bu dönemde yaşayacağınız gelişmeler ile birlikte bitirme kararı verebilirsiniz.  Bu dönemde sadece aşk  hayatınızda değişimler yaşanmayacak aynı zamanda ev ile ilgili konularda gündeminizde olacak. Ev değişikliği, taşınma, tadilat gibi gündeminiz olabilir. Aynı zamanda ortak iş yaptığınız kişiler ile iş arkadaşlarınız, iş ortaklarınız ile önemli adımları bu ay tutulmasında gerçekleştirebilirsiniz.

11 Şubat 2018 tarihinden sonra Kova burcundaki kişilerin gündeminde maddi konular olacak ve maddi konulara odaklanacaksınız. Şubat ayı boyunca Kova burcundaki kişilerin maddi kazançlarında artış yaşanabilir. Maddi konularda sorunlarınız varsa Şubat ayı bu açıdan size şans getirecek. Para kazanabileceğiniz işler yapabilir, projeler üretebilir, size maddi kazanç sağlayabilecek arkadaş ilişkileriniz ya da size fırsatlar sunabilecek yeni kişiler ile tanışabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde eğitim ile ilgili planlamalar yapabilirsiniz ve eğitime bütçe ayırabilirsiniz. Eğitim harcamalarınızın arttığı bu dönemde sağlığınız ile ilgili de harcamalarınız artabilir.

Kova Burcu ve Kazanımlar

15 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek parçalı Güneş tutulması ile birlikte Kova burcundaki kişiler etkilerini hayat evlerinde hissedecekler. Eğer doğum tarihiniz 15 Şubat’tan 4- 5 gün önce ya da sonra ise bu dönemde yaşayacağınız gelişmeler sayesinde unutamayacağınız ve sizde önemli etkiler bırakacak bir yıl geçireceğinizin habercisi olacak. Bu dönemde yaşayacağınız olaylar sonucunda hayatınızın farklı bir şekilde değiştiğini göreceksiniz. Güneş tutulmaları ani ve beklenmedik düzenlemeler içerirler. Bu dönemde farkındalığınız artacak ve hayatın size sunduğu güzel değişimleri kabullenici ve olumlu karşılayın unutmayın ki kötü diye o an sınıflandırabildiğiniz olaylar bile aslında sizin hayrınız için bir merdivendir.

25- 27 Şubat 2018 tarihleri arasında beklenmedik maddi destekler karşınıza çıkabilir.

Şubat ayı Kova burcundaki kişiler için genel anlamı ile değişimlerin habercisi olacak. Maddi konuların yanı sıra ev, ilişki gibi konularda da değişim ve dönüşüm gerçekleşecek.

 

[thb_gap height=”30″]
YORUM YAZIN