• Genel  • KOVA BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

KOVA BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

KOVA (22 Ocak- 19 Şubat)

2 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek Dolunay ‘ın etkilerini Kova burcundaki kişiler iş hayatlarında etkilerini hissedecekler. Bu dönemde bazı gelişmeler ve değişimler meydana gelebilir. Geçmişte planladığınız hedefleriniz bu dönemde gerçekleşebilir. Kova burcundaki kişilerin kariyer anlamındaki şans ve fırsatları Ocak ayı ortalarına kadar devam edecek. Bu süreçte önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmenizde fayda var. Meydana gelecek güzel gelişmeleri görmenizde ve bunları planlarınıza uydurmanız size fayda sağlayacak. Kova burcundaki kişilerin kariyer hayatlarında yaşanacak değişiklikler maddi anlamda da kazanç imkanları sunabilir.

Ocak ayının size sunacağı tüm fırsatları iyi değerlendirmenizde, karşınıza çıkan imkanları iyi yorumlamanızda fayda var. Bu dönemde yaptığınız iş ne olursa olsun, şans ve fırsatlar sizden yana olacağı için karşılığında başarı ve para kazanacağınız işler yapacaksınız.

İş Hayatı Ve Kova Burcu

11- 15 Ocak 2018 tarihleri arasında Kova burcundaki kişilerin çevresi ile ilgili olabilecek gelişmelerden alacakları haberler konusunda dikkatli olmasında fayda var. Ayrıca bu dönemde iletişim araçları ile ilgili yaşayabileceğiniz aksaklıklar söz konusu olabilir. Bu dönemde önemli iş ve planlarınızı yaparken bu olumsuzlukları da dikkate alarak planlama yapmanız sizin için iyi olabilir. Önemli toplantı veya projelerinizin gecikmesi gibi durumları önlemiş olabilirsiniz.

17 Ocak 2018 tarihinde meydana gelecek Yeniay ile birlikte Kova burcundaki kişiler yeni iş fırsatlarını değerlendirebilirler. Bu dönemde yapmayı planladığınız iş ortaklıkları, iş kurma ya da işinizi büyütme gibi, yeni projeler, yeni fikirler gibi size kazanç sağlayabilecek yeni oluşumlara girmeyi düşünebilirsiniz. Bu dönemde vereceğiniz kararlar ve atacağınız adımlar size hedeflediğiniz sonuçları getirecektir. Sadece hızlı karar vermeden önce detaylı düşünmenizde fayda var. Bu dönemde şans sizinle birlikte olacak sadece doğru yerde ve doğru zamanda doğru hamleler yapmanız yeterli olacak.

18 Ocak 2018 tarihinden itibaren Kova burcundaki kişiler Venüs’ün etkisini hissedebilecekler. Bu dönemde kişisel bakım ile ilgili konulara yoğunlaşabilir ve kendinize yatırımlar yapabilirsiniz.

20 Ocak 2018 tarihiden itibaren Güneş’in etkisini hissedebileceksiniz. Özellikle Ocak ayının sonunda gerçekleşecek ay tutulması ile birlikte ilişki hayatınızda değerlendirmeler yapacağınız, ilişkilerinizin netleşeceği bir dönem olacak. Bu dönemde ilişkiler konusunda da iş hayatınızda olacağı gibi adımlar atacağınız, yeni kararlar vereceğiniz bir dönem olacak. Bu dönemde şans sizinle birlikte olacak. Planladığınız, düşündüğünüz konularda gerekli desteği her zamanki gibi sosyal çevrenizden alacaksınız. Kendinize ve çevrenizdeki insanlara güvenmeye devam edin.

YORUM YAZIN