• Genel  • KOVA BURCU EKİM AYI YORUMU

KOVA BURCU EKİM AYI YORUMU

KOVA (22 Ocak- 19 Şubat)

23 Ekim tarihine kadar Kova burçlarının 9. Ev alanları aydınlanacak. Bu ay gerçekleşecek yeniay ve dolunay ise 3. Evinizi etkisi altına alacak.  Genel olarak Kova burçları için Ekim ayı hareketli, yoğun iletişimi içeren bir ay olacak. Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılarınızı çözmek için beklenmedik paralar gelebilir. Bu kazançlar ertelenen ödemeler, yakın akrabalar ya da gizli dostlarınızdan gelebilecek paralar olacak.

5 Ekim tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile birlikte Kova burçlarında etkileri birkaç gün sürecek. Bu dönemde eğitim ile ilgili konularda ya da iş anlaşmalarında sizi hedeflerinize ulaştıracak çözümler sunacak. Ayrıca bu dönemde etkinlikler, seyahatler, iş birliktelikleri gibi konularda planlamalar yapabilirsiniz. Yakın arkadaş çevreniz ile ilgili bu dönemde bazı gelişmeler olabilir. Hem iş çevrenizde hem de arkadaş çevrenizde aktif ve yoğun olabileceğiniz bir dönem olacak.

10 Ekim tarihinden itibaren Jüpiter’in yer değişimi 8 Kasım 2018 tarihine kadar yeni evinizde kalacak ve Kova burçları etkilerini yaklaşık bir yıl hissetmeye devam edecekler. Jüpiter’in yer değişimi Kova burçlarının kariyer alanında etkisini sürdürecek. Bu dönemde kariyer anlamında size Jüpiter size çok fazla şans ve fırsatlar getirecek. Kova burçlarının kariyerlerinin parlayacağı bir dönem olacak. Bu dönemde mevcut kariyer planlarınızı biraz daha genişletebilir ya da büyütebilirsiniz, nasılsa şans sizden yana olacak.  Gelecek planlarınızı büyütmeniz başarı ve maddi kazançlarınızda artış getirecek. Kova burçları herhangi bir genişleme planını yapmasa daha Jüpiter Kova burçlarının kariyer evini genişletecek. Siz bu genişlemeye fırsat verirseniz şansınız kat ve kat daha fazla olabilir.

14 Ekim 7 Kasım tarihleri arasında etkinlik planlamaları, seyahat yapabilirsiniz. Bu dönemde de sosyalleşmeniz ile birlikte yeni arkadaşlar yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Gelişmeler ve Kova Burcu

19 Ekimde gerçekleşecek Yeniay ile birlikte Kova burçlarının hayatına yenilikler gelecek.  Yeni alım satım yapacağınız konular bu dönemde yeniden ortaya çıkabilir ya da planladığınız bir alım satım işi varsa bu dönemde gerçekleştirmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Yine bu dönemde zihinsel gelişiminizde artış yaşanacak. Bu dönemde yapacağınız işlerde ya da projelerde fark yaratabilirsiniz. Bu dönemi oldukça verimli geçirmenizde fayda var.

Kova burçlarının genel olarak Ekim ayı çok güzel geçerken sadece tek dikkat etmeleri gereken durum yakın çevreleri ile ilgili olan iletişimleri. Yakın çevrede gerçekleşecek durum değişikliklerine ani tepkiler vermemeye özen gösterin,  bu durumlarda ilgili kişiler ile kurduğunuz iletişime dikkat edin.  Zekanız ile değişkenlik gösteren bu durumları çok güzel yönetebilirsiniz. Duygusal davranmamanızda fayda var.

YORUM YAZIN