• Genel  • KISA ABİYELER İLE ŞIKLIK YARIŞINA HAZIR MISINIZ?

KISA ABİYELER İLE ŞIKLIK YARIŞINA HAZIR MISINIZ?

Abiye elbiseler her kadın dolabında bulunması gereken en önemli parçalardan biri…2020 sezonun trend kısa abiyeleri oldukça konforlu ve dikkat çekicidir. Abiyeler özel günlerin star parçalarıdır. Bu sezon birbirinden şık, iddialı ve romantik parçalar sizlerin beğenisine sunuluyor. Genelde kısa abiye elbiseler daha enerjik hissettirdiği için daha çok tercih edilir. Kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır.

Kısa abiye elbiselerde bu sezon çok fazla trendler mevcut. . Kısa abiye seçiminde, elbisenin boyu ile vücudunuz orantılı olursa sizi bir tık daha uzun gösterebilir. 2020’de çiçekli modeller ve parlak kumaşlı tasarımlar bizleri baştan aşağı süslüyor! Bu arada dikkat etmeniz gereken bir konu var ; İrili ve büyük desenlerin sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterme riski bulunduğunu da unutmayın lütfen. Kısa abiye elbise modellerini genelde yazın kullanırız fakat kışında giyilmez diyemeyiz.

Kış mevsimine hakaret etmiş oluruz. Kışın kısa abiyelerinizi kullanmak isterseniz , kombine uygun kışlık ayakkabılar kullanılabilir hale getirebiliriz.Payetli elbiseler her sezon olduğu gibi 2020 sezonunda da en trend parçalar arasında yerini aldı.

Kadınlar katıldıkları davetlerde, düğünlerde ışıl ışıl parlayarak gecenin en şıkı olmak isterler. Bazıları dönemin trend elbise modellerini seçerken bazıları da tarz arayışı içerisindedirler çünkü; o gecede diğerlerinden daha farklı olmak daha tarz bir elbiseye sahip olmak isterler.

Kısa abiye elbiseler, ten renginize ve vücut tipinize uyumlu olması gerekir. Eğer doğru elbiseyi seçerseniz vücudunuzun en çok beğendiğiniz noktasını öne çıkarıp bu şıklık yarışını siz kazanabilirsiniz.

Abiye elbiselere şıklık katan en önemli unsur da aksesuarlardır. Elbisenizin tarzına, rengine ve modeline göre seçeceğiniz takı ve aksesuarlar, kıyafetinizi tamamlayarak size farklı bir hava katacaktır. Eğer kısa abiye elbiseniz çok satafatlı ise abartılı aksesuarlardan uzak durmanız gerekir.

Kombinelerinizi tamamlarken seçeceğiniz çanta ve ayakkabının, elbiseniz ile aynı renkte olmamasına dikkat edin. Zıtlıkları kullanarak yapacağınız kombinler daha dikkat çekici ve modern görünmenizi sağlayacaktır.