• Moda  • Aksesuar  • KIŞ KOMBİNLERİNİZDE KULLANABİLECEĞİNİZ 5 AKSESUAR

KIŞ KOMBİNLERİNİZDE KULLANABİLECEĞİNİZ 5 AKSESUAR

Kış aylarının gelmesi ve soğukların iyice etkisini göstermesiyle birlikte kat kat giyinmeler başladı. Öncelik kendimizi soğuklardan korumak ve ısınmak olsa da şıklığımızdan pek de ödün vermek istemiyoruz. Yaptığımız kombinleri kabanlar ya da montlar kapatıyorsa, imdadımıza şık kış aksesuarları yetişiyor.

Kombinlerinizin havasını değiştirecek, stil sahibi gösterecek 5 aksesuar önerisini sizin için hazırladık!


Olmazsa olmaz atkı-bereeldiven üçlemesi kış aylarında yanımızdan ayırmadığımız bizimle bütünleşen aksesuar takımı. Yüzlerce renk seçeneğinin yanında örgü stili, ip türü ve üzerindeki detaylarla sizi bambaşka gösterecek parçalar seçerek stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Şapkalar ise son dönemin parlayan yıldızlarından. Her stile hitap eden, birbirinden renkli ve farklı tasarımdaki şapkalarla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Güneş gözlüklerini yaz aylarında kullanmaya alışkın olsak da parlak kış güneşinden korunmak için mutlaka kullanmamız gerekiyor. Ayrıca yüzünüze uygun bir güneş gözlüğü kullanmanız sizi oldukça şık gösterecektir.

Botlar&çizmeler ise kış ikonlarının başında geliyor! Ayrıca abartmakta dilediğiniz kadar özgürsünüz. Kürklerle hazırlanmış kar botları, deri ya da süet uzun çizmeler, son dönemin popüler modellerinden kalın tabanlı botlar… Hepsi kombinlerinizi tamamlayacak favori modellerin başında geliyor.

Ekstra üşüyenlere ekstra sıcaklık için kocaman şallar hazır! Kabanlarınızın üstüne atkı niyetine de kullanabileceğiniz birbirinden renkli ve şık şal modelleri stilinize hareket katacaktır. Özellikle kürk, taşlar ya da ufak broşlarla hareketlendirerek olduğundan daha cazip hale getirebilirsiniz.

Kışın trend aksesuarlarına uygun fiyatlarla sahip olmak için denizbutik.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın! 😍

YORUM YAZIN