• Moda  • Trendler  • KIRMIZININ ALBENİSİ

KIRMIZININ ALBENİSİ

Kırmızının ihtişamına kim karşı koyabilir ki? Kadınların kendini güçlü hissettiği renk mutlaka vardır, o da asaletin rengi kırmızı diyebiliriz! Artık kırmızının modası 2020 sezonunda tekrar aramıza dönüyor diyebiliriz. Ayakkabılardan ceketlere, bluzlardan elbiselere kadar bu sene moda kırmızıya teslim. Üst ve alt olmak üzere kırmızı parçaları kombinleyerek ton sür ton etkisini sonuna kadar yaşayabilir, uygulayabilirsiniz.

Desenli parçalarla kombinleme yaparsanız daha tarz bir stil oluşturabilirsiniz ya da sadece beyaz renkle kırmızı kombinlerseniz de, kırmızıya vurgu yaparak daha sade bir görünüm elde etmiş olursunuz. Yerine göre “yok gibi” daha doğal bir makyaj ile tamamlarsanız ortamda en dikkat çekici siz olabilirsiniz. Zaten kırmızı renkle dikkat çekmemeniz mümkün değil.

2020 sezon kırmızıdan korkmadan özgürce kullanabiliriz. Kırmızının derin bir tonu olan şarap kırmızısı, kış aylarının vazgeçilmezi olmaya geliyor. Size daima mükemmel bir sıcaklık ve derinlik kazandıracak kırmızı, cazibenin vücut bulmuş halidir. Her moda olanı alıp giymesek de moda olan parçalardan alıp kendimize edinebiliyoruz. Bazen çok hoşumuza giden görünümler yakalayıp trendi takip ederek de bize uyumlu olan kombinleri yakalayabiliyoruz da. Önemli olan kendi tarzında trendleri yakalamak.


2020’de kırmızıda iddialı parçalar bizi bekliyor. Bu sene etrafta bol bol kırmızı renkler göreceğiz. Yani; cesaret isteyen kombinler bizi bekliyor. Her yıl olduğu gibi 2020’de de farklı renk tonları ve kesimler günlük ve özel gün kombinlerimizin ana temasını oluşturuyor. Modaya yön veren renk ve desenler günlük kombinlerden iş yaşamına, özel davetlerden akşam yemeklerine kadar kadınların tercihi belirleniyor.

Her sezonda tercih edilen kırmızı monokrom stile eklenen beyaz monokrom stil kombinler ise 2020 kış sezonda tüm iddialı modelleriyle devam ediyor. Bugün tarzınız bireysel bir yaklaşım, düşünceli fikirler, imgelerinizin iç dünyanızla uyumlu bir birleşimi çevreniz tarafından takip ediliyorsa, hiç kimsenin kötü giyindiği söylenemez. Ancak buna rağmen, renklerin renkli kararları, görüntünün modaya uygun unsurlarının seçiminde dikkate alınmalı. Kontrast, uyum karmaşıklığı gibi dikkat gösterilmelidir. Cazibe yaratmanın altın kuralı olan kırmızı vazgeçilmezlerimiz arasında… Dilerseniz kıyafetiniz ya da ayakkabılarınıza kadar tamamıyla bütün olarak bürünebileceğiniz kırmızılar 2020 yılında sokakları canlandırmaya geliyor. Bu sene kırmızılaşma zamanı da diyebiliriz. Sadelik mi, gösteriş mi? Romantizm mi, eğlence mi? Tarzınıza ve aşka bakış açınıza uygun bir kombin yapın. Kırmızı renk her zaman moda olan en güzel ve hiçbir zaman vazgeçilmeyen çok özel bir renktir. Yaz ya da kış aylarında en çok kullanılan kırmızı her yerde ve her durumlarda çok dikkat çeken bir renktir. Özellikle sokaklar da çok fazla bir şekilde kırmızı ile karşı karşıya gelmek mümkündür.