• Genel  • KASIM AYI BOĞA BURCU YORUMU

KASIM AYI BOĞA BURCU YORUMU

BOĞA (21 Nisan- 21 Mayıs)

4 Kasım tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile birlikte Boğa burcunda gerçekleşecek bu Dolunay Boğa burcundaki kişilerin önemli kararlar verebilecekleri bir ay olacak. Bu yeni kararlar iş hayatınızla ilgili, sadece kendiniz ile ilgili ya da yaşadığınız ilişkiler ile ilgili olabilir. Boğa burcu, bu dönemde bazı durumlarda yaşayacağınız farkındalıklar sayesinde önemli kararlar vereceksiniz. Bu farkındalıklarınız hangi alanda gerçekleşirse o alanla ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan ya da ilişkilerinizden fayda sağlayabileceğiniz bir dönem olabilir.

Boğa burcu, 7 Kasım tarihinden itibaren etkilerini hissedebileceğiniz ve 10- 16 Kasım tarihlerinde yoğun etkilerini de göreceğiniz şans özellikle sizin ilişki evinizde meydana gelecek. Bu dönemde Boğa burçları yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Mevcut ilişkilerinde ise ilişkilerinin boyutunu değiştirmek isteyebilirler, evlilik teklifi alabilir ya da evlilik teklifi yapabilirsiniz. Bu dönemde aşk hayatınızda yaşayacağınız güzel gelişmeler size büyük kazançlar sağlayacak. Bu dönemde özel hayatınız haricinde de ilişkileriniz genel olarak ay boyunca size fayda sağlayacak şekilde devam edecek. İş ortaklıklarınız ya da arkadaş çevreniz ile yapacağınız anlaşmalar, projeler size maddi kazançlar sağlayabilir. Kasım ayı boyunca ilişkileriniz ile ilgili vereceğiniz kararlara, atacağınız adımlara dikkat ederken, keyifli bir ay geçireceksiniz.

Aşık Boğa Burcu

18 Kasım tarihinde gerçekleşecek Yeniay ile birlikte etkilerini birkaç gün önce ve birkaç gün sonra hissedeceğiniz gelişmeler yine ilişki evinizde gerçekleşecek. Bu dönemde ilişkileriniz ile ilgili yeni kapılar açılabilir. Bu dönemde Boğa burçlarının ilişkilerinde dönüşümler meydana gelecek. Mevcut sorunlarınız varsa bunlar sonuca ulaşacak. İlişkilerinizdeki sorumluluklarınızı isteyerek arttırmaya çalışacaksınız. Bu dönemde Boğa burçları ilişkilerini başka bir boyuta taşımak isteyecek, bu durum evlilik, nişan gibi aileler ile tanışma gibi de olabilir, ya da bir süredir sallantıda olan kararsız kalınan bir ilişki varsa o ilişkiye tamamen sahip çıkma adını koyma anlamında da olabilir. Bazı boğa burcundaki kişiler için ilişki evindeki bu yenilik ilişkilerinin sona ermesi anlamına da gelebilir. Bu dönemde bir süredir devam eden ve çözüm bulunamayan sorunlar daha mantıksal yaklaşılarak, hatta sorumluluk alarak bitirme kararı verebilirler. Bu gibi durumlarda da detaylı düşünmenizde ve karar vermenizde fayda var.

22 Kasım tarihinden itibaren Kasım ayının son günlerinde maddi anlamda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Orijinal fikirler ile projeleriniz ses getirebilir maddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Kariyer anlamında geçmişten bu güne vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını da bu ayın son günlerinde almanız mümkün görünüyor.

YORUM YAZIN