• Yaşam  • Seyahat  • KAR TATİLİNDE FOTOĞRAFLARIN İYİ ÇIKMASI İÇİN 5 RENK STİLİ

KAR TATİLİNDE FOTOĞRAFLARIN İYİ ÇIKMASI İÇİN 5 RENK STİLİ

Sömestirın gelmesiyle birlikte kış tatillerine talepler yoğunlaştı. Bembeyaz karlar üzerinde gezinti yapmak, kayak yapmak ve sıcacık şömine karşısında sıcak çikolata yudumlamak hayaliyle çıkılan tatillerden bolca anıyla dönmek en güzel şey! Bu anıları hatırlamanın en kolay yolu da tabii ki çektiğimiz fotoğraflar.

Kış tatilinizde fotoğraflarınızı her zamankinden biraz daha özenli çekmek istiyorsanız size harika önerilerimiz var! Renk detaylarına dikkat ederek kendinize muhteşem tatil anıları biriktirebilirsiniz. İşte kar tatilinde fotoğrafların iyi çıkması için kullanabileceğiniz 5 renk stili!


Beyaz karşısında hiç kuşkusuz en iyi duracak renk siyah! Her dönemin favorisi, zamansız bir renk olan siyah ile hazırladığınız kombinler bembeyaz kar manzarası üzerinde kuşkusuz mükemmel görünecektir.


Ton sür ton etkisiyle renkleri kullanmaya ne dersiniz? Onlarca renk seçeneği arasından seçim yapmak zor olsa da sonucundan çok mutlu olacaksınız. Lila, mor, kırmızı, yeşil ya da kahve… Kendi tonları içinde bir araya geldiğinde muhteşem bir kombin ortaya çıkaracaktır.


“Bana tek renk yetmez, ben rengarenk olmalıyım!” diyenler için canlı renkleri birlikte kullanmanın tam zamanı! Renkleri patlatmayı seviyor, enerjik görünümlere bayılıyorsanız sıcak ve canlı renkleri birlikte kullanmak tam da aradığınız şey olabilir. Kırmızılar, maviler, sarılar ve yeşiller… Dinamik fotoğrafların başkahramanları olacak!


Romantikler içinse pastel tonlar her zaman hazır! Bembeyaz karlar arasında hem canlı olayım hem de enerjimi kaybetmemeliyim diyenlerin yardımına pudra pembeler, bebek mavileri, lilalar, somonlar yetişiyor. Bunları yine birlikte kullanabileceğiniz gibi ton sür ton yöntemiyle tek renk üzerinden de kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.


Metalik renkler herkesin tarzı olmasa da çoğu kişi bunu seviyor! Tüm kombinde kullanmak elbette ki çok doğru değil ancak tek bir parçada metalik rengi kullanarak çarpıcı hale getirebilirsiniz. Metalik bir şişme mont, çizme ya da metalik taytlar ile hazırlayacağınız kombinler istediğiniz görkemli etkiyi kolayca yakalayacaktır!

Denizbutik.com‘da tüm kar tatili kombinlerimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.❤ Keyifli tatiller!

YORUM YAZIN