• Genel  • İKİZLER BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

İKİZLER BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

İKİZLER (22 Mayıs- 22 Haziran)

[thb_gap height=”30″][thb_image image=”2063″][thb_gap height=”30″]

31 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek Ay tutulmasının  etkilerini İkizler burcundaki kişiler etkilerini Şubat ayının ilk haftalarında hissetmeye devam edecekler. İkizler burcundaki kişiler etkilerini iletişim konularında hissedecekler. Ayrıca yakın çevreniz ile ilgili gelişmelerin, olayların sizin gündeminizde olacak ve bu gelişmelerin etkilerini bu dönemde yoğun bir şekilde hissedeceksiniz. Bu yoğunluğa sizin ilginiz ve sorumluluklarınız da sebep olacak. Bu dönemde gerçekleşecek olaylarda etkin rol alacaksınız ve çevrenize fayda sağlayacak durumlarda ön planda olacaksınız.

11 Şubat 2018 tarihinden sonra İkizler burcundaki kişilerin kariyer hayatlarında hareketlilik başlayacak. Şubat ayının başlarında aile ve yakın çevre ile ilgili gelişmeler yerini kariyer hayatınıza bırakacak. Bu dönemden sonra kariyer hayatınız yoğun bir şekilde gündeminizde olacak. Şubat ayı sonuna kadar etkilerini hissetmeye devam edeceksiniz. Kariyeriniz için güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmeler de sizin atacağınız adımlar, vereceğiniz kararlar ve iş arkadaşlarınızla, üstleriniz ile kuracağınız iletişimler önemli olacak. Bu dönemde yükselmeler, maaş artışı gibi güzel sonuçlar alabilirsiniz. Şubat ayı kariyeriniz ile ilgili yaşanan bu gelişmelerin sonucunda mevcut durumunuzdan daha iyi bir hale geçebilirsiniz.

İyi Seyahatler İkizler Burcu

15 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek Güneş tutulmasını İkizler burcundaki kişiler gezi, seyahat, eğitim, yabancılar ile iletişim alanlarında hissedebilecekler. Bu dönemde iş ya da özel çevreniz ile seyahat planları yapabilirsiniz. Eğitim alanında bir süredir planladığınız konuları bu dönemde hayata geçirebilir ya da bir süredir aktif olarak çalıştığınız konuları bu dönemde sonuca erdirerek yeni eğitim planlamaları yapabilirsiniz. Yine bu dönemlerde yabancı kişiler ile iş ortaklığı ya da iş planları yapabilirsiniz. Bu dönemde akraba çevrenizde yaşanacak bazı durumlar sizi de etkileyecek. Bu dönemde gerçekleşen olaylar sizin hayatınızın içinde de yer alarak hayatınıza yeni yönler verilmesine sebep olabilir. Bu durumlar karşısında kendinizi güvende hissetmeye, bu gelişmelerin sizin için olması gerektiğini inanmaya çalışın. Fazla sorgulamalardan ya da olumsuz düşüncelerden uzak durmanızda fayda var.

18 Şubat 2018 tarihinden sonra kariyer hayatınızla daha fazla meşgul olacağınız bir dönem başlayacak. Ve bu dönemden sonra kariyer hayatınızdaki değişimler hızlanmaya başlayacak. Bu dönemde iş hayatınız için yaptığınız tüm planlarda hızlanma olacak ve  atacağınız adımlar size güzel sonuçlar getirecek, verdiğiniz emeklerin karşılığını alabileceksiniz. Bu tarihlerde kariyeriniz ile ilgili düşünmekten ve adım atmaktan korkmayın.

Çevrenizde sizi cesaretlendiren, size objektif yorumlar yapan insanlar ile ilişkilerinizi daha sıcak tutmanızda fayda var.

YORUM YAZIN