• Genel  • İÇİNİZİ ISITACAK YILBAŞI HEDİYELERİ

İÇİNİZİ ISITACAK YILBAŞI HEDİYELERİ

Konu aile ve yakın arkadaşlara gelince hepimiz detaylı bir yılbaşı hediyesi maratonuna çıkıyoruz. Havalar da yeterince soğukken sizi mağaza mağaza gezdirip ‘acaba bu hediyeyi beğenir mi?’ düşüncesinden kurtarıyoruz! Bu yılbaşında sevdiklerinizin gördüğü an ısınacağı hediye fikirlerini sizin için toparladık. Geçtiğimiz sezonların da bize kattığı geniş renk yelpazesinden sonra, yılbaşında enerjimizi birebir yansıtacak hediyelere hadi beraber bakalım… 😉


KAZAK VE TRİKOLAR

Hazır renk yelpazemizden bahsetmişken soğuk kış günlerinde bile cıvıl cıvıl olan kazak ve trikolar ile başlayalım. Farklı modelleriyle her ortama uyum sağlayacak bu kurtarıcı parçalar, gözü kapalı bile alsanız sevdiklerinizin üzerinden çıkartmadığı birer parça haline gelecek… ve tabii ki girdiğimiz küçük depresyonların, en yakın arkadaşımızla hem gülerek hem ağlayarak geçireceğimiz günlerin anlamlı bir parçası haline gelecek.

KÜRK VE PELUŞ KABANLAR

2018’den itibaren günlük stilimize ayak uydurabilen peluş dokular bizi artık sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar sıcak tutuyor. Dolabımızın joker parçası olan peluş kabanlarımızı günlük olarak jean, tişört ve kazaklarınızla kombinleyebilir veya özel günlerinizde elbiselerinizle de kombinleyebilirsiniz.

BERELER

Kış mevsiminin olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alan bereler bu sene de cıvıl cıvıl renkleriyle yılbaşı hediye poşetlerimizin içerisinde yerini alıyor. Sadece soğuk havada sıcak tutmak için değil, kombinlerimizin de vazgeçilmez kış aksesuarı olarak çantamızdan eksik etmiyoruz. Ayrıca ‘badhairday’i de unutmamak lazım… 🙂

RENKLİ ÇORAPLAR

Gelelim kombiniminizin enerjisini yansıtan renkli ve desenli çoraplara. Birkaç sezondur sokak stilinin vazgeçilmesi haline gelen bu aksesuar sadece serin havalarda üşümememizi sağlarken, stilimizi de tamamlıyor.

TRİKO ELBİSELER

Kışın elbise giyilmez düşüncesini yıktığımızdan beri dolabımzda triko elbiselere daha çok yer vermeye başladık. Özellikle şık ve rahat bi görünüm sağladğı için hafta sonlarımızın vazgeçilmezi haline geliyor.


Sezonun en trend ve en uygun fiyatları için sizi denizbutik.com’da yılbaşı hediyesi seçmeye davet ediyoruz. 🙂

YORUM YAZIN