• Kültür & Sanat  • Müzik  • GRAMMY ÖDÜL TÖRENİNE DAMGA VURAN PARÇALAR

GRAMMY ÖDÜL TÖRENİNE DAMGA VURAN PARÇALAR

2020 Grammy Ödül Töreni’nde ödüle doyanlar kadar, yapılan kırmızı halı geçidindeki şıklık yarışı da geceye damgasını vurdu. Kırmızı halıya bu sene damgasını vuran ödül gecesinde iddialı parçalar vardı. Kırmızı halıda davetliler arasında görkemli kostümler yer aldı. Bu sene ödüllerden çok kıyafetler konuşuldu. Bazı ödül adayları geceye katıldığı kıyafetleriyle göz doldurdu.

Görkemli geceye aylar öncesinden hazırlanan birçok tasarımlar yer aldı. 62. kez yapılan bu ödül gecesinde kırmızı halı da ihtişamlı kıyafetlere şahit olmuş oldu. Bu önemli ödül gecesinde şık giyinenlerin yanı sıra rüküşler de vardı tabi. Yani; ödül alanlardan çok ne giydikleri konuşuldu.

Ödül gecesinden sonraki partide de muhteşem şıklık yarışı devam ediyordu. Kostümlerin yanı sıra makyajlar da dikkat çekmekteydi. Bazı trendler vardı ki hepimizi şaşırttı. Bu sene crop top’lu elbiseler ve kabarık modeller geceye damgası vurdu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kostümleriyle söz ettirmeyi başardılar. İşte bu geceye damgasını vuran modeller ve ünlüler…


Rapçi Cardi B, bu ödül gecesinde aşırı iddialı bir kıyafet giyerek şıklığını konuşturmuş oldu.


Genç şarkıcı Ariana Grande, kabarık elbise modeli ile oldukça dikkat çekiciydi. Sanki masal kitabından fırlamış gibiydi… Şık ve cool…


Son yılların en popüler şarkıcılarından olan Dua Lipa, şık kıyafeti ile ilgi tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı. Beyaz saten elbisesi ile oldukça şıktı. Aksesuar seçiminde çok fazla abartıya yer verilmemişti.


18 yaşındaki şarkıcı Billie Eilish, siyah-neon karışımlı pantolon takım trendine uydu. Saçları ve tırnaklarıyla aynı renk kombinasyonu yakalamaya çalışmış gibi. Özel bir tasarımcının kıyafetini giyen Eilish, tarzıyla konuşulmaya çoktan başlandı bile.


Geceye damgasını vuran bir diğer ünlü de Billy Porter oldu. Aktörün taşlı süslemeli kostümü Grammy’nin parlayan yıldızı olurken, Swarovskili tırnaklarını gözden kaçırmamak lazım. Bu seneki ödül gecelerinde tırnaklar konuşuldu diyebiliriz aslında.


Jennifer Lahmers giydiği neon pembe kostümü ile göz kamaştırdı. Göğüs ve bacak dekoltesi ile dikkatlerini üzerine çekti. Şeker kız Candy… Canlı neon kıyafetini patlatmak adına aksesuar seçimini geride bırakmış.

YORUM YAZIN