• Moda  • Trendler  • EYLÜL AYI TRENDLERİ

EYLÜL AYI TRENDLERİ

Sonbahar geldi! Mevsim geçişlerinden “Eylül Ayı”, bize serinliği ve canlılığı bir arada sunuyor.

DISCO TAYTLAR

Mevsim geçişlerinin kurtarıcısı taytlar, yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor. Özellikle parlak taytlar, 80’lerin disko ruhuna göz kırpıyor. Sweatshirtler yada kot ceketler ile gün boyu size eşlik etmeye hazır!


TOPRAK TONLARI

Yaz sezonunda dolaplarımızdaki yerini sağlamlaştıran bej tonları; bu ay sonbaharın habercisi toprak tonlarına yerini bırakıyor. İsterseniz baştan aşağıya toprak tonlarını kullanarak, daha havalı bir stil elde edebilirsiniz.


JEAN

Her mevsimin adeta vazgeçilmezi jeanlerle hem klasik hem de sportif şıklık yakalayabilirsiniz. Skinny, mom kesim ya da ispanyol paça… Farklı kesimlerdeki jeanlerle sonbahar ruhunu hissetmeye hazırız!


CEKETLER

Blazer ceketlerin güçlü duruşuyla ya da deri ceketlerin havalı görünümüyle dilediğiniz kişi olabilirsiniz. T-shirt’ünüzün üzerine deri ceketinizi atıp özgür ruhunuzu yansıtabilir ya da blazer ceketinizi atıp feminen şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz. Seçim sizin! Ceketinizi giyin ve çıkın!


SWEATSHIRT

Sonbahar ve kış aylarında belki de hepimizin giymeyi en sevdiği parça sweatshirtler. Renkli, sloganlı, baskılı, işlemeli, uzun, kısa, kapüşonlu… Onlarca çeşitte göreceğimiz sweatshirtleri bazen tek başına, bazen de etek, jean ve taytlarla kullanarak stilinizi canlandırabilirsiniz!


Kombininizi tamamlayacak tüm parçalar için denizbutik.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın. 😍

YORUM YAZIN