• Genel  • En Çok Aldatan Burçlar Hangileri?

En Çok Aldatan Burçlar Hangileri?

Tabi ki aldatmayı burçlarla sınırlamak çok mümkün değildir. Aldatmanın birden fazla sebebi olabilir. Sevdiği insanla birlikte olmayan insanlar, kendisine yapılmasını istemediği halde karşısındaki insanı aldatmaktan çekinmeyen insanlar ya da sürekli tatmin olamayan, yetinemeyen insanlar vardır. Ancak bir genelleme yapmak gerekirse en çok aldatan burçları sizin için derledik. Karşınızdaki insanı iyi tanımıyorsanız ya da ondan şüpheleniyorsanız, en çok aldatan burçlar yazısı sizin ilginizi çekebilir. Tabii ki sevdiğiniz,  güvendiğiniz ve tanıdığınız bir ilişkiniz varsa burcuna göre sevdiğiniz kişinin sizi mutlaka aldattığı düşüncesine kapılmayın. Şimdi bu burçları incelemeye geçebiliriz.

Birinci Sırada Balık Burcu…

Balık burçları istatistiklere göre en çok aldatan burçlar arasında yer alıyor. Duygusal yapıları düşünüldüğünde en çok aldatan burçlar arasında birinci sırada yer alması biraz şaşırtıcı görünebilir. Kendi duygularını ön planda tutmaları, çok duygusal olmaları ve kararsız yapıları aldatmada ki en belirgin özellikleri arasında yer alıyor. Balık burcunda bir sevgiliniz varsa duygularına çok fazla önem vermelisiniz.

Birinci Sırada Gözü Olan Akrepler…

En çok aldatan ikinci burç olarak Akrep burcu yer alıyor. Genel olarak gizli işler ve tehlike Akrep burcundaki kişileri heyecanlandırarak cazip hale geliyor. Akrep burcu bir ilişkiniz varsa ilişkinizdeki heyecanı kaçırmamanızı önerebiliriz. Akrep burçlarının bir diğer aldatma sebebi de çok kinci olmalarıdır. Eğer eşleri tarafından aldatılırlarsa ya da bunu hissederlerse aldatmadan asla ayrılmazlar.

Terazilere Şaşırabiliriz

Üçüncü sırada Terazi burçları yer alıyor. Terazi burçları aldattıkları kişiler için fazlası ile acı çeken burç olarakta biliniyorlar ancak kafalarının sürekli karışık olması aldatmaya meyilli hale getiriyor. Ayrıca Terazi burçlarının estetiğe olan hayranlığı, güzel ve bakımlı olması karşısında da öyle insanların var olması aldatma potansiyelini arttırmaktadır. Eğer Terazi burcunda bir sevgiliniz varsa bakımlı olmaya özen göstermelisiniz.

Zirvelerde Olması Gereken Burcumuz, Aslan…

Dördüncü sırada Aslan burçları yer almaktadır. Aslan burcunun her zaman ilgi odağı olma isteği ve dramayı çok sevmesi aldatmasında ki önemli sebepler arasında yer almaktadır. En iyisine layık olduğunu düşündüğü için, ayrıca lider ruhu desteklenmezse aldatmaya meyillidir. Eğer Aslan burcunda bir sevgiliniz varsa lider ruhunu okşayacak şekilde davranmaya özen göstermelisiniz.

Özgürlüğü Yanlış Anlayan Kova Burçları

Beşinci sırada en çok aldatan burçlar arasında Kova burcundaki kişiler yer almaktadır. Sağı solu belli olmayan, değişken ruha ve düşünceye sahip olan kovaların aşk hayatları da değişkenlik gösterebilir. Özgürlüğüne ve arkadaş çevresine düşkün olan kova burçları özgürlüklerinin kısıtlandığını düşündüklerinde aldatmaya meyillidirler. Aynı zamanda ilgiyi çok seven Kova burçları kendisine beklediği ilgi gösterilmediğinde ilgi gösteren kişiye karşı bir şeyler hissetmeye başlayabilir. Kova burcunda bir sevgiliniz varsa özgürlüğüne çok karışmadan, ona ihtiyacı olan ilgiyi göstermelisiniz.Unutmayalım ki, bir insanın başka bir kişiye karşı biraz ilgi duymasının anlamı aradaki iletişimde büyük sorunlar olduğudur. İlk işaretler bu noktada gelmektedir. Lakin sizi sevmeyen bir insansa ve aldattıysa, ağlamadan kendi yaşamınıza devam edin derim. Onu kendi yolunda bırakıp kendinize yeni daha güzel yollar çizebilirsiniz. Hem kim bilir o yeni adımlarda sizi daha ne güzel kalpler bekliyordur. Kalbinizin karşılığını bulması dileğiyle…

YORUM YAZIN