• Genel  • BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

Denizbutik 2013 yılından bu yana parakende mağazacılık hizmeti verirken 2016 yılında da internet mağazacılığını başlatmış, o günden bu yana müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Deniz Butik her zaman müşteri memnuniyetini en önde gelen amaç olarak kabul etmekte ve en uygun fiyata, en kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Denizbutik ürün yelpazesini oluştururken, moda trendlerini yakından izleyerek sezonun en son model giysilerini satışa sunmaya özen göstermektedir. Elbise, üst giyim, alt giyim, büyük beden, ayakkabı, aksesuar kategorilerinde satış yapan Deniz Butik, internet mağazacılığında da müşterilerinin mağduriyetini önlemeyi amaç edinmektedir. Denizbutik bilgi güvenliğine önem vermekte ve gerekli önlemleri alabilmek için teknolojiyi yakından takip etmektedir. Kart bilgilerini veri tabanında tutmamakta ve gerekli güvenlik testlerini yaparak sitesini her zaman güvenli tutmaktadır.

Denizbutik siparişlerin doğru ve zamanında teslim edilmesi için de gereken özeni göstermekte ve müşterilerinden gelen geri bildirimleri izleyerek her zaman daha iyisini yapabilme amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Denizbutik 2’si Anadolu yakasında 1’i Avrupa yakasında olmak üzere 3 adet perakende satış mağazasına sahiptir. Online müşteri hizmetleri 7 gün hizmet vermektedir. [email protected] e-posta adresinden Deniz Butik müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkündür. Ayrıca sosyal medya üzerinden Deniz Butik sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Yukarıda ürün kategorilerini saydığımız Denizbutik online satış mağazasında çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşterilerine değişik fırsatlar sunmaktadır. Koşulsuz ve kargo ücreti olmaksızın iade olanağı müşteri memnuniyetine verilen önemin en temel göstergelerinden biridir. Elbise kategorisinde yer alan ürünlere baktığımızda 100TL, 50TL altı gibi çok uygun seçeneklerin de bulunduğu elbise modellerinde mini, midi, maksi boylardaki modelleri görebiliyoruz. Small, medium, large bedenlerin yanı sıra ekstra small bedenleri de Denizbutik ürün yelpazesinde bulabilmek mümkün. Ayrıca 62 bedene kadar büyük beden giysilere de Deniz Butik mağazalarından her zaman ulaşabilirsiniz. Günlük giysilerin yanı sıra abiye kıyafetler de modanın en son trendlerine uygun modelleri ile Denizbutik mağazalarında uygun fiyatları ve çok değişik seçenekleriyle müşterilerin beğenilerine sunulmakta.

Farklı, trend ve uygun fiyatlarla giyinmek isteyen tüm kadınlarımızı online sayfalarımıza ve mağazalarımıza bekliyoruz.

YORUM YAZIN