• Genel  • BAŞAK BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

BAŞAK BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

BAŞAK (23 Ağustos- 22 Eylül)

2 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek Dolunay ‘ın etkilerini Başak burcundaki kişiler önceden planladıkları ya da istedikleri durumlarda kendini gösterecek. İstemiş olduğunuz planladığınız her ne ise bu dönemde onların gerçekleşmeye başladığını, sonuçlar vermeye başladığını göreceksiniz. Bu dönemde uzun süredir kariyer hayatınızda beklediğiniz gelişmeleri yaşayabilirsiniz.  Ya da aklınızdaki planlarınız, istekleriniz özel hayatınızla, sadece sizinle ilgilide olabilir. Aklınızdan ve kalbinizden geçenler ve bir süredir gerçekleşmesi için uğraştığınız beklediğiniz durumlarda oluşumlar meydana gelecek.

11- 15 Ocak 2018 tarihleri arasında Başak burcundaki kişiler etkilerini ilerleyen günlerde de hissetmeye devam edecekler. Sosyal hayatınız, aşk hayatınız, iş hayatınız ile ilgili hareketlenmeler başlayacak. Bu dönemde bu çevreniz ile yoğun etkileşim içinde olabilir, organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu kişiler ile geçireceğiniz zamanlar sizin için gayet keyifli ve yararlı olacak.

Aşk ve Başak Burcu

17 Ocak 2018 tarihinde meydana gelecek Yeniay ile birlikte Başak burcundaki kişiler etkilerini özel hayatlarında hissedebilirler. Eğer evli iseniz evliliğinizi ilgilendiren güçlü değişimler meydana gelebilir. Bunlar eşinizle bir konuda ortak fikir yürütme, ya da ev ile ilgili bir değişim, ya da çocuklarınız ile ilgili değişimler olabilir. Eğer bekarsanız ve mevcut bir ilişkiniz varsa devam eden ilişkiniz değişime uğrayabilir. Bu değişim birlikte devam etme olabileceği gibi ayrılma gibi durumlarda olabilir. İki tarafın değişimi istemesi ve birlikte hareket etmesi durumunda ilişkileriniz devam edecek ve bir sonraki aşamaya daha rahat ilerleyebilecektir. Bu dönemde bu konuda yaşanan gelişmelerden sonra evlilik kararı alabilir evlilik ile ilgili adımlar atabilirsiniz. Eğer hayatınızda hiç kimse yoksa bu dönemde kendiniz ile ilgili hissettiğiniz değişimlere ayak uydurabilecek iyi anlaşabileceğiniz kişiler ile tanışma fırsatlarınız olacak.  Maddi konularda da dikkatli olmanızda fayda var. Yeni ayın öncesi ve sonrası birkaç gün etkilerini maddi konularda hissettirmeye devam edecek. Bu dönemde maddi değişimlerden uzak durmaya çalışın.

18 Ocak 2018 tarihinden itibaren Başak burcundaki kişiler Venüs’ün etkisini duygusal alanda hissedebilecekler. Aile, aşk hayatı gibi konularınızda daha duygusal olabilir, durumların güzelleşmesi için emek harcayabilirsiniz.

20 Ocak 2018 tarihiden itibaren Başak burcundaki kişiler eğitim alanında planlamalar yapabilirler. Kariyer alanında kendinize yatırımlar yapabilirsiniz. Bu dönemde planladığınız katıldığınız eğitimler, uzun vadeli hamleleriniz size yarar sağlayacak. Ayın sonuna kadar etkisini hissedeceğiniz eğitim ve gelişim alanları sizi sadece iş hayatı için değil, kendiniz ile ilgili özel hayatınız ile ilgili de eğitimlere katılmaya sevk edebilir.

YORUM YAZIN