• Genel  • BAŞAK BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

BAŞAK BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

BAŞAK (23 Ağustos- 22 Eylül)

[thb_gap height=”30″][thb_image image=”2061″][thb_gap height=”30″]

31 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek ay tutulmasının etkilerini Başak burcundaki kişiler Şubat ayının ilk haftasında hissetmeye devam edecekler. Başak burcundaki kişiler bu dönemde sağlık konularında dikkatli olmalılar. Sağlığınızı zorlayıcı durumlardan uzak kalmanızda fayda var. Bu dönemde geçmişte yaşanan olayların iç yüzleri aydınlanabilir. Gerçeğin su üstüne çıkması sizi ruhen ve zihnen yorabilir. Bu dönemde sağlığınızı ön planda tutarak bu durumları düşünüp, değerlendirmeye çalışmanızda fayda var. Son zamanlardaki yoğun temponuz iş ya da özel hayatınızdaki yorgunluk sağlığınızı etkileyecek boyuta gelebilir. Şubat ayının başlarında sağlığınızın verdiği sinyallere kulak vermeli ve gerekli ise bir süre kendinizi dinlendirmelisiniz. Ay tutulmasının etkisi ile sağlığınız geçmişten biriken yorgunlukların dışında geçmişten gelen olaylarla etkilenecek. Bu dönemde kendinize ve sağlığınıza iyi bakın.

11 Şubat 2018 tarihinden sonra özel hayatınızda harekeketlikler başlayacak. Şubat ayı sonuna kadar etkileri devam edecek. Bu dönemde hayatınızda olan kişi ile daha fazla vakit geçirmeye ve planlar yapmaya zaman ayıracaksınız. Eğer hayatınızda biri yoksa bu dönemde hayatınıza yeni biri girebilir ve gündeminiz, planlarınız o kişi ile yoğun bir şekilde olabilir.

15 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek Güneş tutulmasının etkilerini Başak burcundaki kişiler sağlık ve günlük konular alanlarında hissedecekler. Etkisi Şubat sonuna kadar devam edecek. Bu dönemde yine sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. İş hayatınızda ani olaylar olabilir ve beklenmedik durumlar artış gösterebilir. Günlük koşturmalar, günlük yaptığınız aktivitelerin yanı sıra iş hayatınızdaki değişiklikler ile birlikte sağlığınızı ihmal etmeniz söz konusu. Şubat ayı boyunca sağlığınızı her şeyden ön planda tutmanız sizin için iyi olacaktır.

Başak Burcu ve Sağlık

18 Şubat 2018 tarihinde aşk hayatınızda önemli gelişmeler meydana gelebilir. Güzel anlar yaşayabilirsiniz. İlişkiniz ile ilgili fikirlerinizin netleşmesi ve değişmesi söz konusu olabilir.

Şubat sonuna doğru şansınızın açık olduğu günler olacak. Bu günleri iyi değerlendirmenizde fayda var. Karşınıza çıkan durum ve olayları iyi yorumlayın, ay boyunca yaşadığınız durumlar ve sağlığınızda ki gelişmeler sonucunda ruh haliniz biraz duygusal olabilir. Daha karamsar bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Ancak şanslı gün ve olaylarınızı kaçırmamanızda fayda var. Sağlığınzı ön planda tutmanız durumunda Şubat ayında enerjinizde çok düşüş yaşamayacaksınız ancak erteleme durumları olursa sağlığınızdaki düşüş enerjinizinde düşmesine sebep olarak güzel olayları görmenizi engelleyebilir.

[thb_gap height=”30″]
YORUM YAZIN