• Genel  • BAŞAK BURCU KASIM AYI YORUMU

BAŞAK BURCU KASIM AYI YORUMU

BAŞAK (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak burcu, 4 Kasım tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile birlikte etkilerini birkaç gün öncesi ve birkaç gün sonrası eğitim alanınızda,  kariyer planınızda hissedebilir. Bu dönemde kendi gelişiminiz için planladığınız durumlarda bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde kültürel yatırımlar yapabilirsiniz. Başak burcu, eğitim alanınızdaki bu hareketlilik ile birlikte yeni tanışacağınız kişilerden teklifler öneriler alabilir.  Kendinize yapacağınız bu yatırımların karşılığını kariyerinizde çok iyi şekilde alacağınızı sizde farkındasınız.

Aile ve Başak Burcu

5 Kasım tarihinden itibaren etkilerini hissedebileceğiniz ve 10- 16 Kasım etkilerini yoğun bir şekilde hissedeceğiniz alan aile ilişkiler olacak. Aile bireyleri ile iletişiminizin artış yaşanacağı dönem olacak. Yakın çevreniz ile birlikte dostlarınız, yakın komşularınız ile birlikte sosyalleşme yaşayacaksınız. Bu dönemde yakın çevre, aile bireyleri ya da kardeşlerinizden şansınız artacak. Onların vasıtasıyla hayatınızda değişimler yaşanacak. Bu dönemde o kişiler ile güzel vakit geçirirken yaşanan bu gelişmeler sizi biraz şaşırtacak. Bu yüzden yakın çevrenize bu dönemde vakit ayırmaya özen gösterin ve onlara karşı açık olun. Bu dönemde arkadaş çevrenizle ya da işinizle çok fazla vakit ayırarak onları ihmal etmeyin ve şansınıza odaklanın.

18 Kasım tarihinde gerçekleşecek Yeniay ile birlikte etkilerini birkaç gün öncesi ve sonrasında hissettirecek. Bu süreçte yenilikler gündeminizde olacak. Özellikle bu dönemde zihniniz yoğun bir şekilde çalışacak. Ay boyunca da etkilerini hissedebileceğiniz bu çalışma biçimi ile yeni fikirler en fazla bu dönemde gündeme gelecek. Bu dönemde üretebileceğiniz yenilikler ile maddi kazançlarınızda ciddi artışlar olabilir. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Yeni projeler için tam zamanının olduğunu hissedeceksiniz. Kariyerinizde hissedeceğiniz bu yenilik ve değişim sizi fazlasıyla memnun edecek. Hareketli bir dönem olacak. Bu dönemde kendinizi işinize ve yaratıcılığınıza vermenizde fayda var. Mücadeleden kaçmayın ve çalışmaya devam edin. Şansınıza güvenin. Bu dönemde yakın çevrenizden destek almaya devam edeceksiniz. Hayatınızda ciddi güzel gelişmeler yaşanacak. Aşk hayatınız biraz ertelenmiş gibi hissettirebilir ancak bu konuda hem kendinize hemde karşınızdaki insana dürüst olun ve yoğunluğunuzu net bir şekilde dile getirin. Bu dönemde ikili ilişkilerinizde yaşanabilecek iletişim problemlerine dikkat etmenizde fayda var.

22 Kasım tarihinden itibaren Kasım ayının son günlerinde aile konularında etkilerini yoğun hissedeceksiniz. Aileniz ile ilgili konular gündeminizde olacak. Bu dönemde aynı zamanda yaşadığınız ev ile ilgili gelişmeler olacak. Sorumluluklarınızın arttığı bir dönem olacak. Bu dönemde aileniz ile birlikte verdiğiniz kararlar, attığınız adımlar aynı zamanda maddi kazançlarda sağlayabilir.

YORUM YAZIN