• Genel  • BALIK BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

BALIK BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

BALIK (20 Şubat -20 Mart)

[thb_gap height=”30″][thb_image image=”2060″][thb_gap height=”30″]

31 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek  ay tutulmasının etkilerini Balık burcundaki kişiler etkilerini iş ve sağlık alanlarında hissedecekler. Şubat ayının ilk haftası yoğun olarak hissedilse de ay sonuna kadar sağlık konularında dikkatli olmanızda fayda var. Son dönemde yaşadığınız sağlık problemleri ya da değişimleri ile yakından ilgilenmeniz, mevcut durumu kabul ederek çözümler üretmeye hızlı bir şekilde başlamanız gerekiyor.

11 Şubat 2018 tarihinden sonra Balık burcundaki kişiler daha keyifli bir döneme başlayacaklar. Bu dönemde kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyecek kişisel bakım konularında zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda yakın çevreniz ile birlikte etkinlikler planlayabilir ve yakın çevreniz ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.  Bu dönemde yeni kişiler ile tanışabilir, sosyal çevrenizde artış yaşanabilir. Bu dönemde ortamlarda daha fazla fark edilebilirsiniz ve popülerliğiniz artabilir.

15 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek Güneş tutulmasının etkilerini Balık burcundaki kişiler kader alanlarında etkilerini hissedecekler ve bu durum ay sonuna kadar hissedilmeye devam edecek. Bu dönemde kendi hayatınızda ya da yakın çevrenizin hayatlarında bazı değişimler meydana gelebilir. Bu durumlar sizi ve çevrenizi yakından ilgilendirebilir. Bu dönemde gerçekleşecek olaylar karşısında sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Konulardan ruhsal ve fiziksel olarak etkilenebilirsiniz. Kaderinizi kontrol altında tutmaya, çevrenizde değişen durumları değiştirmeye ya da engellemeye çalışmanız sizi yıpratacaktır. Akışına bırakmayı öğrenmeniz ve değişen koşullara ayak uydurmanızda fayda var.

18 Şubat 2018 tarihinden sonra enerjinizde yükselme başlayacak ve ay sonuna kadar devam edecek kadersel değişimlere daha olağan ve kabullenebilir açıdan bakmaya başlayabilirsiniz. Enerjinizin yükselmesi ruh sağlığınıza iyi gelirken aynı zamanda fiziksel olarakta kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Balık Burcu ve Sevdiklerinin Varlığı

Şubat ayı sonuna doğru çevrenizden ve ailenizden destek alabileceğiniz konular gündeminizde olacak. Bu dönemde oluşan olaylar ve durumlar karşısında aldığınız destek ile birlikte kendinizi daha iyi hissedecek ve daha hızlı adımlar atabileceksiniz. Bu dönemde vereceğiniz kararlarda size destek olan kişilerin de görüşlerini değerlendirmenizde fayda var. Şansınızın açık olduğu bir dönem olacak ve yapacağınız işlerde vereceğiniz kararlarda şans sizinle birlikte olacak. Sağlığınızda Şubat ayının sonuna doğru tamamen daha iyiye gitmeye başlayacak. Şubat ayının son haftalarını özellikle keyifle tamamlamanızda fayda var.

[thb_gap height=”30″]
YORUM YAZIN