• Genel  • BALIK BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

BALIK BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

BALIK (20 Şubat -20 Mart)

2 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek Dolunay ‘ın etkilerini Balık burcundaki kişiler etkilerini ilişkiler, sosyal yaşan alanlarında hissedecekler. Bu dönemde ilişkiler konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dolunay öncesi ve sonrasında sosyal çevrenizde ve aşk hayatınızda yaşanacak bu hareketlilik sizi oldukça mutlu hissettirecek.

17 Ocak 2018 tarihinde meydana gelecek Yeniay ile birlikte  Balık burcundaki kişiler gelecek ile ilgili planlarını bu dönemde daha fazla hayata çevirmek isteyebilir, daha fazla geleceğini düşünüp, geleceği hakkında konuşmaya başlayabilir.

Aşk ve Balık Burcu

Bu dönemde geleceğiniz ile ilgili yaptığınız planlamalar ve adımlar sizin için güzel sonuçlar getirecek.  Bu dönemde karşınıza sürpriz gelişmeler çıkabilir. Bu dönemde karşınıza çıkan bu fırsatları iyi değerlendirmenizde fayda var çünkü bu dönemde iyi kazanç sağlayabileceğiniz projeler olabilir. Ancak bu dönemde çok fazla hayalperest davranmadan, maddi anlamda detaycı  düşünerek hamleler yapmanızda fayda var. Güzel kazançlar kazanabileceğini projeleri doğru zamanda doğru hamlelerle değerlendirmeniz şansınıza şans katacak.

18 Ocak 2018 tarihinden itibaren Balık burcundaki kişiler Venüs’ün etkisini iş hayatlarında hissedebilecekler. Bu dönemde hayal ettiğiniz projelerinizi hayata geçirebilmek için iyi fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde iş hayatınızla ilgili yeni teklifler alabilrisiniz. Geleceğiniz ile ilgili planlarınızdan çok uzaklaşmadan teklifleri değerlendirmenizde fayda var. Ani teklifler konusuna duygusal kararlar vermemenizde ve teklifleri kendi hedeflerinize doğru şekillendirmeniz size hem hayalini kurduğunuz kariyer fırsatlarını sağlayacak hemde maddi kazançlara vesile olacak.

20 Ocak 2018 tarihiden itibaren Balık burcundaki kişiler Ocak ayı başından itibaren hareketli dönemlerinin yorgunluğu biraz daha kendi içlerine dönerek atmaya çalıçacaklar. Bu dönemde kendiniz ile ilgili yapacağınız aktiviteler, dinlenmeler, hem sizin ruh ve beden sağlığınıza iyi gelirken aynı zamanda size uzun zamandır hayal ettiğiniz durumlardaki fikirleri üretmenize yardımcı olacak. Dinlenen zihniniz, stresten uzaklaştıkça yaratıcılığınızda ciddi anlamda artış yaşanacak bir dönem olacak. Bu dönemde cilt bakımı, doğa yürüyüşleri, müzik terapileri gibi kendi zevklerinize uygun şekilde organize yapıp kendinizi dinlendirmenizde fayda var.

Ocak ayı Balık burcundaki kişiler için yılın neredeyse en güzel ve en verimli ayı olarak yorumlanabilir. Bu ayı iyi değerlendirmenizde fayda var.

 

YORUM YAZIN