• Genel  • BALIK BURCU EKİM AYI YORUMU

BALIK BURCU EKİM AYI YORUMU

BALIK (20 Şubat -20 Mart)

Ekim ayının ortalarına kadar ilişki evinizde yoğunluk yaşayacaksınız. Balık burçlarının ilişkilerinde hareketlilik yaşanacak, enerjiniz ve motivasyonunuz partneriniz ile ilgili konulara ve iş ortaklıklarına yönelecek. İlişkiler anlamında güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönem olacak.

5 Ekim tarihinde gerçekleşecek Dolunay’ın Balık burcuna etkisi maddi anlamda yoğun olarak hissedeceksiniz. Bu dönemde geçmişten gelen ve bir süredir çözemediğiniz maddi konularda sorunlarınız çözülecek. Bu çözüm kendi kazançlarınız ile ya da çevrenizden bir dost ya da eşinizin yardımı ile olabilir. Maddi çözümleri Ekim ayının ilk on gün içerisinde hissedeceksiniz.

10 Ekim tarihinden itibaren Jüpiter’in yer değişim etkisini 8 Kasım 2018 tarihine kadar hissetmeye devam edeceksiniz. Bu dönemde karşınıza çıkacak fırsatları doğru değerlendirmenizde fayda var. Eğitim anlamında gelişiminiz için Balık burçlarının karşısına birden fazla imkan çıkacak, bu fırsatları kendiniz için en iyi şekilde değerlendirin. Aynı zamanda gerek iş hayatınız için gerekse arkadaş çevreniz ile birlikte bu dönemde yoğun bir şekilde seyahat planları yapabilirsiniz. Yeni yerler görme fırsatları oldukça karşınıza çıkacak. Bu dönemde manevi değerlerinizde güçlenme yaşayacaksınız. Maneviyatınızın ihtiyaç ve gelişimi için inanılmaz bir döneme sahip olacaksınız. Ruhsal gelişiminiz için gerekli olan kişi, olay ve durumlar ile karşılaşacaksınız.

11 Ekim  12 Ekim tarihlerinde iş hayatınızda gerilimli günler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde dikkatli olmanızda ve fevri davranmamanızda fayda var. Bu dönemde Balık burçlarının sağlıklarında da sorunlar yaşanabilir. Özellikle 2- 3 gün iş ve sağlık hayatınızda dikkatli olmanızı öneriyoruz.

17 Ekim 5 Kasım tarihlerinde bilgi öğrenimine yatırım yapacağınız bir dönem olacak.  Bu öğrenim gezerek ya da okuyarak olabilir. Ayrıca bu dönemde akademik gelişmeler ve başarılarda Balık burcundaki kişilerde yaşanabilir.

Değişim ve Başak Burçları

19 Ekimde gerçekleşecek Yeniay ile birlikte Balık burçları etkisini birkaç gün öncesi ve sonrası hissetmeye devam edecekler. Bu dönemde karşınıza gelecek maddi konulardaki sürprizlere dikkat etmenizde fayda var. Maddi konularda yaşanan değişimlere büyük tepkiler göstermemeye özen verin ve iletişiminize dikkat edin. Yakın çevrenizi de ilgilendiren bu gelişmelerin ilişkilerinize zarar vermemesi için duygusallıktan biraz uzak durmaya çalışın. Bu dönemde sağlığınız ile ilgili dikkatli olmanızda fayda var. Tansiyon gibi ani değişip size sorun yaratabilecek bir hastalığınız varsa bu dönemde dikkatli olun. Herhangi bir hastalığını yoksa bile bağışıklığınızı güçlendirecek önlemler almaya çalışın.

Ekim ayının son günlerinde karşınıza çıkacak fırsatları çok iyi değerlendirmenizde fayda var.

YORUM YAZIN