• Genel  • ASLAN BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

ASLAN BURCU ŞUBAT AYI YORUMU 2018

ASLAN (23 Temmuz- 22 Ağustos)

[thb_gap height=”30″][thb_image image=”2059″]

31 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek ay tutulmasının etkilerini Aslan burcundaki kişiler etkilerini özel hayatlarında, ikili ilişkilerinde yoğun bir şekilde hissedecekler. Şubat ayının ilk haftası boyunca etkilerini hissetmeye devam edeceksiniz. Hayatınızı şekillendiren ve değiştiren gelişmeleri bu dönemde yaşayacaksınız. İlişkilerinizde mevcut durumun değişmesi söz konusu olacak. Bu ilişkinizi bir üst seviyeye taşıma kararı da olabilir mevcut sorunları çözemediğinizi fark etme olgunluğu ile ilişkinizi sonlandırma kararı da alabilirsiniz. Bu dönemde her ne karar verecek olursanız olun, hislerinize ve mantığınıza güvenmeyi tercih edin. Duygusal davranmama özel gösterin, duygularınızı mantığınız ile birleştirip adımlar attığınızda yeni oluşturduğunuz düzen sizin için en iyisi olacak. Bu dönemde sağlığınız ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz bazı sağlık sorunlarınız hayatınıza girebilir. Bu konuları önemseyerek önlem almanızda fayda var.

11 Şubat 2018 tarihinden sonra Aslan burcundaki kişilerin hayatında maddi konularda hareketli bir dönem başlayacak. Şubat ayının sonuna kadar gündeminizde olacak. Maddi konularda zorluk yaşadığınız durumları tespit edip çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde maddi sorunlarınızı çözmek için bazı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişileri bu adımların doğruluğu konusunda ikna etmeye çok enerjinizi harcamamanız da fayda var. Sadece fikirlerine güvendiğiniz ve size sizin faydanız için doğru olanı söylediğini düşündüğünüz kişiler ile paylaşım yapıp öneri almanız sizin için daha faydalı olacaktır. Sizi ileriye götürecek kişiler ile bu sorunları çözmeye çalışın, enerjinizi düşüren insanlar ile sorunlarınızı çözmeye çalışmayın, onlardan böyle bir şey beklememeniz de fayda var. Size faydalı olacak kişiler ile yapacağınız görüşmeler sonucunda karşınıza güzel fırsatlar çıkacak ve mevcut durumunuz değişmeye başlayacak.

Yeni Anlaşmalar ve Aslan Burcu

15 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek Güneş tutulması özel hayat ve ikili ilişkilerinizde etkili olacak. Etkisi yaklaşık Şubat ayı sonuna kadar devam edecek. İkili ilişkilerinizin içinde iş ortaklıkları da söz konusu olabilir. Bu dönemde ayın başlarında yaşadığınız aşk hayatınızdaki gelişmeler gündeminizde olabilir. Bu dönem ay tutulmasının devamı şeklinde olabilir ya da ay tutulmasında verdiğiniz kararların uygulanması şeklinde olabilir. Şubat sonuna kadar bu alanlarda verdiğiniz kararlar netleşmiş olacak. Aynı zamanda iş ortaklarınız ile yeni fikirler, projeler ve yatırımlar söz konusu olabilir. Yeni iş ortaklıkları gündeminize girebilir. Bu dönemde mekan değişiklikliği yapabilirsiniz. Taşınma, ev alım ya da satımı, iş değişikliği gibi konular da gündeminizde olabilir.

[thb_gap height=”30″]
YORUM YAZIN