• Genel  • ASLAN BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

ASLAN BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

ASLAN (23 Temmuz- 22 Ağustos)

2 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek Dolunay ‘ın etkilerini Aslan burcundaki kişiler etkilerini kendiniz ile ilgili alanlarda hissedebilirsiniz. Bu dönemde ihtiyacınız olan durumlara ağırlık verebilir, bu konularda kendinizi geliştirebilir ya da ihtiyaçlarınızı belirleyerek adımlar atabilirsiniz. Ruhsal enerjinizde bazı değişimler yaşanabilir, duygusal değişimler ani duygu geçişleri yaşayabilirsiniz. Bu dönemde yaşayacağınız değişimlere kulak vererek mevcut durumunuzu daha iyiye götürebilirsiniz.

Bilinçaltınızın size verdiği mesajları doğru anlayıp, geçmişin kötü izlerini pozitife çevirebilirsiniz. Dolunay ve ilerleyen günlerde kendinizi yenileme ve geleceğe yatırım gibi kendinize ayırdığınız maddi manevi yatırım size çok iyi gelecek ve etkilerini kısa vadede görmeye başlayacaksınız. Bu dönemde kendinizi tamamen içe kapatmadan yakın çevrenizden gelecek yardımlara da açık olmanızda fayda var. Eğer çözmeniz gereken konular aile içi konulara dayanıyorsa özellikle aileniz ile iletişiminize çok zarar vermeden yapıcı olmanızda fayda var. Siz çevrenizden yardım aldıkça ve yapıcı oldukça onların maddi manevi yardımları sizi çok kısa bir sürede istediğiniz noktalara ulaşmanızda önemli bir yer alacak. Ayrıca bu dönemde sağlığınız ile ilgili gelişmelerde yaşayabilirsiniz.

Geçmişten gelen bir sağlık problemini bu dönemde düzeltme değiştirme kararı verebilir ve bu anlamda önemli adımlar atabilirsiniz. Yeni sağlık sorunları ile karşılaşma olasığınız da söz konusu. İster sağlık problemi ile ister sağlık problemi olmadan bu dönemde kendiniz, sağlığınız için vereceğiniz doğru kararlar, hayat tarzının değişimi gibi uzun vadeli planlar sizin için çok yerinde ve doğru kararlar olacak.

Değişim ve Aslan

17 Ocak 2018 tarihinde meydana gelecek Yeniay ile birlikte Aslan burcundaki kişiler kariyer alanlarında etkilerini hissedecekler. Bu alanda radikal değişimler için kararlar alabilir ve bu kararları hemen uygulamak isteyebilirsiniz. Ani gelişen durumlar Ocak sonuna kadar devam edecek. Ani değişimler sadece kariyer alanınızda değil, ilişikiler, sağlık gibi diğer konularda da meydana gelebilir. Bu dönemde fevri davranmamanızda fayda var. Hemen karar almanız gereken durumlar söz konusu olduğunda iletişiminizi hem kendinize hemde çevrenizdeki kişilere daha pozitif şekilde yönetmeye çalışmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Bu dönemde verdiğiniz kararlar sizin değişiminiz için gerekli durumlarda meydana gelecek. Bu değişim sürecini iyi yönetmenizde fayda var.

20 Ocak 2018 tarihiden itibaren Aslan burcundaki kişiler etkilerini ay sonuna kadar hissettirecek. Bu dönemde hayatınızda sizinle ilgili tüm konularda önemli kararlar alacağınız ve kısa, uzun vadeli uygulamanız gerekenleri planlayabilirsiniz. Değişimden korkmayarak, değişimi zorunlu bir ihtiyaç olacak hissedeceğiniz bir dönem olacak.

YORUM YAZIN