• Genel  • AKREP BURCU ŞUBAT YORUMU 2018

AKREP BURCU ŞUBAT YORUMU 2018

AKREP (23 Ekim- 21 Kasım)

[thb_gap height=”30″][thb_image image=”2058″][thb_gap height=”30″]

31 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek ay tutulmasının etkilerini Akrep burcundaki kişiler kariyer hayatlarında etkilerini hissedecekler. İş hayatlarında ani değişimler, ani olayların gün yüzüne çıkması ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili beklenmedik durumlar karşısında soğuk kanlı olmaya çalışın ve bu değişimin sizin için gerekli olduğunu unutmayın. Kariyer hayatınızdaki bu gelişmeler Şubat ayının ilk haftasına kadar devam edecek. Aynı zamanda eşinizin ya da sevgilinizin ailesi ile ilgili değişimlerde gündeminizde olabilir. Mümkün olduğunda partnerinizin yanında olmaya ona destek olmaya özen göstermelisiniz.

Yeni Başlangıçlar ve Akrep Burcu

11 Şubat 2018 tarihinde ve ilerleyen günlerde aşk hayatınızda hareketli bir dönem başlayacak. Hayatınızda biri yoksa muhtemelen bu dönemde aşık olabilir ve hayatınıza birini alabilirsiniz. Bu dönemde hayatınızda biri varsa da yeni bir ilişkinin başlangıcı da olsa kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Bu tarihlerde sevdiğiniz kişi ile vakit geçirecek ve olmanız gereken kişi ile olmanız gerektiği yerde gibi huzurlu hissedeceksiniz.

15 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek Güneş tutulmasının etkilerini Akrep burcundaki kişiler ev, aile alanlarında hissedeceksiniz. Şubat sonuna kadar etkilerini hissetmeye devam edeceksiniz. Aile ve evinizle ilgili konular gündeminizde olacak ve bu dönemde değişen bu konularda karar verme, sorumluluk alma gibi rollerde aktif olacaksınız. Bu dönemde aileniz ile ilgili değişen durumlar sizi de yakından ilgilendirecek. Aynı zamanda bu tarihlerde ev alım satım, ev değiştirme, evde bir tadilat gibi konular gündeminizde olabilir. Aileniz ve yaşadığınız yer ile ilgili değişimler, sorumluluklar bir dönem sizi zorlayabilir ancak bu dönemde aileniz için yapacağınız hamleler sizin için çok güzel sonuçlar doğuracaktır.

18 Şubat 2018 tarihinden sonra hayat enerjiniz daha fazla yükselmeye başlayacak ve çevrenizdeki durumları daha pozitif yorumlamaya başlayacaksınız.

Şubat ayı boyunca genel olarak aile ve aşk hayatınızla ilgili olaylar, sorumluluklar gündeminizde olacak. Şubat ayının başlarında yoğunlaşan iş hayatınız Şubat ayının ortalarına doğru azalması ile birlikte yeni iş girişimleriniz gündeme girebilir. Bu dönemde iş ortaklarınız ile yapacağınız anlaşmalar varsa, ya da mevcut iş yerinizde gerçekleştirmeniz gereken projeler, aldığınız sorumluluklar varsa özellikle güneş tutulması döneminde aileniz ile yaşayacağınız yoğunluklar döneminde dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönemde kafanızın daha fazla ailenizde olmasından dolayı iş hayatınızda hata yapabilir ve büyük riskler alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızın ya da dostlarınızın desteğini alarak bu süreci geçirmenizde fayda var.

[thb_gap height=”30″]
YORUM YAZIN