• Genel  • AKREP BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

AKREP BURCU OCAK AYI YORUMU 2018

AKREP (23 Ekim- 21 Kasım)

2 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek Dolunay ‘ın etkilerini Akrep burcundaki kişiler eğitim, kariyer hedefleri gibi konularda hissedecekler. Bu dönemde geçmiş tarihlerde yapmış olduğunuz planlarınızın gerçekleştiğini görebilirsiniz. Aynı zamanda geçmişte planladığınız işlerinizden güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bunlar terfi, maddi kazanç gibi olabilir. Planlarınızın gerçekleşmesi sizi aynı zamanda yeni hedefler belirleme ve yeni eğitim planları yapma konusunda tetikleyici etkiye sahip olabilir. Ocak ayında vereceğiniz yeni kararlar, yeni planlamalar size güzel fırsatlar sunabilir.

Ocak ayı boyunca eğitim ve kariyer hayatınızda şanslı bir dönemde olacaksınız. Bu dönemi iyi değerlendirmenizde ve doğru hamleler yapmanızda fayda var. Bu konularda motivasyonunuz yüksek olacak, enerjinizi düşürecek durumlardan uzak durarak enerjinizi arttıran durumlara yoğunlaşmanızda fayda var.

17 Ocak 2018 tarihinde meydana gelecek Yeniay ile birlikte Akrep burcundaki kişiler etkilerini kariyer hayatlarında yoğun bir şekilde hissedecekler. Bu dönemde kariyeriniz ile ilgili yeni durumlar, yeni fırsatlar gündeminizde olabilir. Yenilikleri iyi yorulamanızda ve doğru değerlendirmenizde fayda var. Bu dönemde vereceğiniz fikirler, yeni durumlara karşı geliştireceğiniz stratejiler hem sizin için hemde çalıştığınız şirketin gelişimi için önemli olacak. Bu dönemde vereceğiniz kararlar ve alacağınız sorumluluklar ile birlikte iş hayatınızda neredeyse yeni bir alan size yaratılmış olacak. Ani güzel değişimlere, sorumluluklarınızın artmasına sebep olacak yeni görev tanımlarına ve fırsatlara açık olun.

Aile İlişkileri

18 Ocak 2018 tarihinden itibaren Akrep burcundaki kişiler Venüs’ün etkisini aile hayatlarında hissedebilecekler. Bu dönemde aileniz ile ilgili gelişmeler söz konusu olacak. Ay sonuna doğru aile konularında hareketlilik olacak ve iletişiminiz genel anlamda aile fertleri ile yoğunlukta yaşanacak. Ailenizden gelecek destekler bu dönemde karşınıza çıkabilir. Kariyer ve eğitim hayatınızda planladığınız ve yaşanan güzel gelişmeler ile ilgili aile bireylerinin de desteğini hissedeceksiniz. Aynı zamanda sorumluluklarınız aile ile ilgili konularda da artmaya başlayacak. Bu dönemde size ihtiyacı olan, anne, baba, kardeş, gibi yakın aileniz olabilir. Onlara destek olacaksınız. Ay başından itibaren yaşadığınız yoğun dönemi ay sonuna doğru da aileniz ile yaşamaya devam edeceksiniz. Bu sürecide eğitim ve kariyer alanınız için fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Aile bireylerinin sizin ile ilgili yorumları sizi doğru yollara yönlendirecek. Sizi motive edecek güzel gelişmeleri yine bu dönemde yaşayabilirsiniz.

YORUM YAZIN