• Kültür & Sanat  • Film  • 92. OSCAR ÖDÜL TÖRENİNİN YILDIZLARI

92. OSCAR ÖDÜL TÖRENİNİN YILDIZLARI

92. Oscar Ödülleri sahiplerini buldu. Her yıl heyecanla beklenen bu gecede yıldızlar şıklıklarıyla da bir yarış içinde oluyor. Bu sezonki ödül töreninde kıyafet seçimlerinde kendilerini riske atmayıp, klasikten yana tercihlerini yapmaları dikkatlerden kaçmadı. Bu ihtişamlı gecede ödülden çok yine tasarım kıyafetler konuşuldu.

Gecenin en çok dikkat çeken isimlerini sizin için araştırdık. İşte gecenin stil ikonları…

Charlize Theron giydiği siyah elbisesi ile tüm gözleri üzerine toplamayı başardı. Omuz ve bacak detaylarını açıkta bırakarak şık bir dekolte yakalamış oldu.


Scarlett Johansson giydiği korse şeklindeki kıyafeti ile şık ve zarifliği yakalamış durumdaydı. Balık elbise modeli ile oldukça şık ve zarif… Ten rengi ile elbise rengi oldukça muhteşem bir uyum içerisinde.


Penelope Cruz chanel tasarımlı siyah bir elbiseden yana seçimini kullanmış. Demode tarzı ile çok konuşulanların arasına girdi bile. Bu elbise modeli ünlümüzü olduğundan daha kısa göstermiş. Elbise cep detaylarına yer verilmesi oldukça akıllıca ve şık göstermiş.


Cynthia Erivo en dikkat çekici yeri tırnakları idi. Oda uzun sivri rengarenk tırnak modasına katılmış durumda. En iyi kadın oyuncu dalında aday gösterilen yıldız, esmer ten rengine zıt renkte bir elbise giyerek tüm ihtişamı yakalamış gibi… Kabarık elbise modeli cazibeye vurgu yapmış durumda.


Billie Eilish bu ödül töreninde de her zamanki gibi bol giyinmeyi tercih etti, yine kırmızı halıda herkesin dikkatlerini üzerine toplamayı başardı. Tırnakları ile dikkatleri üzerine çekmemek imkansızdı zaten. Yeşil saçları ise beyaz takımına renk katmış. Kendisi çabasız şıklık anlayışına imzasını atmış bir yıldızımız.


Kaitlyn Dever kırmızı halının hakkını veren ünlüler arasında idi. Kendisi vintage bir tarza sahip olan yıldızımız oldukça şık ve zarifti. Parlak elbise tasarımı ise göz yormayan cinsten. Elbise seçimi biraz abartı olduğu için makyajı arka plana atarak daha soft yorumlamış.


Florence Pugh mavi tasarımlı elbise modeli ile sanki bir peri kızını andırıyor gibiydi… Elbisenin kat kat kesimi ise oldukça dikkat çekiciydi. Ayakkabı ile elbisenin rengini aynı tonda kullanarak ton sür ton yapmaya çalışmış. Olmuş da… Belde yer alan kemer detayı ise oldukça mütevazi bir havası vardı.

YORUM YAZIN