• Güzellik & Bakım  • 2019 SONBAHAR TIRNAK TRENDLERİ

2019 SONBAHAR TIRNAK TRENDLERİ

Manikürün de mi trendleri olur demeyin. Güzellik ve bakım kavramları o kadar genişledi ki kendi trendlerini oluşturmaya başladılar… Son dönemde popülerliğini artıran nail art, her geçen gün tasarımlarıyla bizi etkilemeye devam ediyor. Durum böyle olunca tırnaklarımız için de trendler söz konusu oluyor.

Hızla yükselişe geçen tırnak trendleri; dünyaca ünlü tasarımcıların da dikkatini çekmeye başladı ve tasarımcılar, tırnak trendlerini defilelerinde ön planda tutmaya başladılar. Sonbahara hazırlandığımız bugünlerde, tırnaklarımız için ilham alabileceğimiz trendlere göz atmaya hazır mısınız?

Minimal Çizgiler

Yalın ve sade minimal çizgilerin modası kolay kolay geçmeyecek gibi. Özellikle canlı renkler ile hem dikkat çekici, hem de trend bir görünüm kazanabilirsiniz. Tırnaklarınızda canlı renkleri kullanmaya cesaret edemeyenlerden iseniz; Fransız manikürünü nude tonlarında deneyebilirsiniz!

Güçlü Kırmızı

Hepimizin olmazsa olmazı kesinlikle kırmızı tonları! 2019 sonbahar trendlerinde farklı dokular ve koyu tonlarla yerini sağlamlaştırıyor. Özellikle stiletto diye adlandırılan ucu sivri şekilde törpülenen tırnaklarla feminen bir hava katmanız mümkün.

Küçük bir not: kırmızı ve pembe uyumunu ters Fransız manikürü ile daha göz alıcı hale getirebilirsiniz.

Neon Enerjisi

Neon renkler moda dünyasındaki etkisini giderek arttırmaya devam ediyor. Kylie Jenner’ın favorisi olan neon tırnaklar; hem cesur hem de eğlenceli!

Metalik Etki

Geçen sezon her yerde gördüğümüz ayna efektli ojeler yerini daha metalik görünümlü ojelere devrediyor. Hemen hemen her renkte harika görünen metalik trendi, uzun tırnaklarla çarpıcı görünüyor. Sonbahara iddialı bir giriş yapmak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz!

Romantik İnciler

Sonbahar-Kış sezonunda inci detaylı parçalar yükselişe geçmeye başlıyor. Romantik inciler; küpelerden, kolyelerden ve kıyafetlerden çıkarak tırnaklarımızı da süslemeye hazır! İnci detaylı tırnakları özel gün ve davetlerinizde tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızda sadece tek bir tırnağınıza küçük bir detay olarak kullanarak romantik etkisini hissedebilirsiniz.

Stiletto Tırnaklar

Sivri uçlu tırnaklar başında biraz korkutucu gelse de onlara alışmaya başladık. Rihanna’dan başlayarak bütün dünyaya yayılan bu trend, yerini gün gittikçe sağlamlaştırıyor. Özellikle nude tonlar ile gündelik hayatınızda çok rahat kullanabilirsiniz. Görüntünüze hareket katmak için tırnaklarınız şeklini değiştirmeye ne dersiniz?

YORUM YAZIN