• Moda  • Gelin & Düğün  • 2019 NİKAH ELBİSESİ MODELLERİ

2019 NİKAH ELBİSESİ MODELLERİ

En az düğünler kadar önemli olan anlardan biri de nikah törenleridir. Düğün öncesi yapılacak olan nikahlarda gelin adaylarının ihtiyaçlarının ilk sırasında şık nikah elbiseleri geliyor. Gelinlikten ayrı, daha sade ama çok zarif seçenekler barındıran bu elbiseler yine klasik çizgisinden çıkmayarak ağırlıklı olarak beyaz renkte tercih ediliyor.

Nikah elbisesi seçerken yüzlerce model arasından seçim yapmak her zaman kolay olmayabiliyor. Her sezon gelin adaylarının beğenisine sunulan birbirinden farklı tasarımlar karar vermeyi ekstra zorlaştırabiliyor. Bu nedenle nikah elbisenizi seçerken vücudunuzu ve tarzınızı tanımanız en önemli kurallardan biri. Boyunuz, kilonuz, vücut tipiniz ve giyim zevkinizin ortak paydada toplandığı modellerden yapacağınız seçimle kendinizi prenses gibi hissedebilirsiniz. Genel kanı gelinliklerin ve nikah elbiselerinin uzun olmasından yana olsa da mini ve midi boy nikah elbiseleri de en çok talep gören modellerin başında geliyor.

2019 nikah elbiselerine baktığımızda en göz alıcı modellerde yine baş rolde dantel detaylar yer alıyor. Dantelli nikah elbiseleri yıllardır gelinlerin en çok tercih ettiği modellerin başında geliyor. Modanın değişmesi ve eskisinden daha çok dekoltenin kullanılmaya başlanmasıyla birlikte nikah elbiseleri de giderek çeşitlenmeye başladı. Ayrıca volanlar, şifonlar, güpürler, tüller, çiçekler ve taşlarla birlikte her zamankinden çok daha göz alıcı, dikkat çekici modellere de sahip olabilirsiniz.

Günlük hayatta sade giyimden hoşlanıyorsanız yine olabildiğince sade, olaysız ve fazla detaysız nikah elbiseleri bulmak da çok kolay! Kaliteli kumaşlar, minik zarif danteller ve ekleyeceğiniz şık aksesuarlarınızla oluşturacağınız görünümle herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Nikah elbiseleri söz konusu olduğunda önem sırasında gelen maddelerden biri de bütçeleri oluyor. Günümüz şartlarında uygun fiyatlı seçenekleri bulmak size zor ya da imkansız geliyor olabilir ancak küçük bir araştırmayla oldukça uygun fiyatlı seçenekler bulabilirsiniz. Bu seçenekler arasında ilk sırayı Deniz Butik çekiyor! Yüzlerce alternatif modeli, istediğiniz bütçe aralıklarında bulabilir, hiç zahmet etmeden sitesinden sipariş verebilir ve en mutlu gününüze stressiz ve mutlu bir şekilde başlayabilirsiniz. Yüzlerce farklı modeli incelemek için denizbutik.com ‘a tıklamayı unutmayın!

YORUM YAZIN